Background
Image Kraina cudów 2019 Dubbing PL

Kraina cudów 2019 Dubbing PL

20191h 25m

June, urodzona optymistka, dla której każdy nowy dzień jest nową przygodą. Niespodziewanie odkrywa nieprawdopodobne, ukryte w lesie wesołe miasteczko – pełne niezwykłych atrakcji i zabawnych mówiących zwierząt. June wkrótce odkryje, że park istnieje tylko w jej wyobraźni, jest więc jedyną osobą, która może zaprowadzić tam porządek.

Czerwiec, optymistyczna, pomysłowa dziewczyna, odkrywa niesamowity park rozrywki o nazwie Wonderland ukryty w lesie. Park jest pełen fantastycznych przejażdżek i gadania, zabawnych zwierząt – tylko park jest w rozsypce. Czerwiec wkrótce odkrywa, że ​​park pochodzi z jej wyobraźni i jest jedyną osobą, która może go naprawić, więc pasuje do zwierząt, aby ocalić to magiczne miejsce i przywrócić cud w Krainie Czarów.

Film nie ma uznanego reżysera. Gildia reżysera prawie zawsze odmawia wydania filmu bez przypisanego mu reżysera, ze względu na różne legalności i zobowiązania umowne. Jak twórcy tego filmu mogli wydać film bez uznania reżysera, pozostaje niejasna.

Pierwotnie zatytułowany „Amusement Park” w reżyserii Dylana Browna . Brown został usunięty z projektu po oskarżeniu o niewłaściwe zachowanie seksualne.

Park rozrywki w tym filmie nazywa się „Kraina czarów”. W Ontario w Kanadzie znajduje się park rozrywki, znany powszechnie jako Wonderland, choć jego pełna nazwa to „Canada’s Wonderland”. Wcześniej był własnością Paramount, jednej z firm produkcyjnych tego filmu.

W 2018 r. Richard Kind i David Cross zostali ogłoszeni o nieujawnionych rolach w Krainie Cudów (2019), ale żaden z nich nie znalazł się w ostatnim filmie.

Genre: Animacja, Familijny, Fantasy, Komedia, Przygodowy

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy