Background
Image Kraina cudów 2019 Dubbing PL

Kraina cudów 2019 Dubbing PL Cały film Online

20191h 25m

June, urodzona optymistka, dla której każdy nowy dzień jest nową przygodą. Niespodziewanie odkrywa nieprawdopodobne, ukryte w lesie wesołe miasteczko – pełne niezwykłych atrakcji i zabawnych mówiących zwierząt. June wkrótce odkryje, że park istnieje tylko w jej wyobraźni, jest więc jedyną osobą, która może zaprowadzić tam porządek.

Czerwiec, optymistyczna, pomysłowa dziewczyna, odkrywa niesamowity park rozrywki o nazwie Wonderland ukryty w lesie. Park jest pełen fantastycznych przejażdżek i gadania, zabawnych zwierząt – tylko park jest w rozsypce. Czerwiec wkrótce odkrywa, że ​​park pochodzi z jej wyobraźni i jest jedyną osobą, która może go naprawić, więc pasuje do zwierząt, aby ocalić to magiczne miejsce i przywrócić cud w Krainie Czarów.

Film nie ma uznanego reżysera. Gildia reżysera prawie zawsze odmawia wydania filmu bez przypisanego mu reżysera, ze względu na różne legalności i zobowiązania umowne. Jak twórcy tego filmu mogli wydać film bez uznania reżysera, pozostaje niejasna.

Pierwotnie zatytułowany „Amusement Park” w reżyserii Dylana Browna . Brown został usunięty z projektu po oskarżeniu o niewłaściwe zachowanie seksualne.

Park rozrywki w tym filmie nazywa się „Kraina czarów”. W Ontario w Kanadzie znajduje się park rozrywki, znany powszechnie jako Wonderland, choć jego pełna nazwa to „Canada’s Wonderland”. Wcześniej był własnością Paramount, jednej z firm produkcyjnych tego filmu.

W 2018 r. Richard Kind i David Cross zostali ogłoszeni o nieujawnionych rolach w Krainie Cudów (2019), ale żaden z nich nie znalazł się w ostatnim filmie.

Genre: Animacja, Familijny, Fantasy, Komedia, Przygodowy

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy


Życzymy miłego seansu!