Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image Kraina Snów 2022 Lektor PL

Kraina Snów 2022 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20221h 57m

Niezauważeni, z wyjątkiem fanów animacji, Japończycy wyprodukowali w ostatnich latach wiele pełnometrażowych kreskówek, w tym jeden „Akira”, który osiągnął status kultowego. „Little Nemo” jako pierwszy został wydany w Stanach Zjednoczonych i jest hybrydą japońskiej animacji, amerykańskiego scenariusza i anglojęzycznej ścieżki dźwiękowej dubbingowanej przez Mickeya Rooneya .

Zainspirowany klasycznymi komiksami Winsora McCaya film zabiera całkowicie nieciekawego bohatera, Małego Nemo, w podróż przez Slumberland i przerażający sąsiedni świat, Nightmareland. Robiąc z Nemo głupka, film podąża tylko za starą tradycją animacji, zgodnie z którą bohater jest często najmniej interesującą postacią w historii.

Tak jest w tym przypadku. Po tym, jak łóżko Nemo wzbija się w powietrze i wyskakuje przez okno sypialni do Krainy Slumberlandów, wkraczamy do świata, który wydaje się być inspirowany „ Żółtą łodzią podwodną ”. Film tylko luźno podąża za fabułą, przechodząc od jednej przygody i postaci do drugiej w sposób, który sugeruje logikę snu.

Mały Nemo to zasadniczo kula bilardowa niezbędna do przenoszenia nas z jednej kieszeni do drugiej; spędza dużo czasu w piżamie, spadając w nieskończoność i krzycząc „Ohhhhhhhh!” Podczas swojej podróży zbiera kilku kumpli, w tym naukowca, naganiacza i cztery gobliny o szeroko otwartych oczach. Zaprzyjaźnia się też z siwobrodym starym królem Morfeuszem, który powierza mu królewskie berło i klucz oraz przestrzega, by nigdy, przenigdy nie otwierał nimi drzwi, za którymi czają się koszmary.

Genre: Dramat, Familijny, Fantasy, Przygodowy

Director: Francis Lawrence

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy