Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image Królowie Zbrodni 2019 Lektor PL

Królowie Zbrodni 2019 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20191h 42m

Głównymi bohaterkami odważnego dramatu mafijnego The Kitchen są kobiety. Melissa McCarthy, Tiffany Haddish oraz Elisabeth Moss grają żony gangsterów terroryzujących nowojorską dzielnicę Hell’s Kitchen w 1978 r.

Kiedy panowie, dzięki działaniom FBI, trafiają za kratki, kobiety, którym nie pozostało wiele ponad osobiste pobudki, przejmują sprawy irlandzkiej mafii w swoje ręce.

Radzą sobie nadspodziewanie dobrze w każdym aspekcie mafijnej działalności — od przeprowadzania kolejnych przekrętów po dosłowne wykańczanie konkurencji.

Pozdrawiam ponownie z ciemności. To nie jest komedia. Zwykle recenzja filmu nie zaczynałaby się od powiedzenia, czym nie jest film. Ale kiedy w teatrze rozbłyskuje „W rolach głównych Melissa McCarthy i Tiffany Haddish”.

Większość z nich przypuszcza, że ​​czeka ich 2-godzinny śmiech z głośną zabawą z obietnicą niektórych dziwacznych jednoliniowych, które można upuścić na następnej imprezie. Zamiast tego debiut reżyserski Andrei Berloff jest stosunkowo brutalnym filmem mafijnym. Pani Berloff zaadaptowała także scenariusz z serii komiksów Vertigo autorstwa Ollie Masters i Ming Doyle.

Gdy ich mężowie związani z motłochem zostają zatrzymani przez FBI i skazani na więzienie. Instynkty przetrwania zaczynają działać dla wcześniej niezaangażowanych kobiet i szybko zdają sobie sprawę. Odrobina strategii pozwoliłaby im nie tylko prowadzić biznes pozostawiony przez mężów, ale także przekształcić go w coś lepszego. Oczywiście pozostawieni gangsterzy nie są zbyt zadowoleni z kobiet przewyższających ich, dlatego otrzymujemy staroświecką starą bitwę „mózg kontra salceson”.

Genre: Akcja, Dramat, Kryminał

Director: Andrea Berloff

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy