Background
Image Krzyk VI 2023 Lektor PL

Krzyk VI 2023 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20232h 3m

Oto moment w niezwykle dobrej kontynuacji slashera Scream VI, kiedy powracająca ulubiona postać Haydena Panettiere’a mówi, że zmarła przez cztery minuty po tym, jak została dźgnięta w czwartej części z 2011 roku. Ten film, obecnie postrzegany jako raczej niedoceniany wpis, zabił franczyzę na znacznie dłużej, ustawiając się jako początek nowej trylogii, ale zamiast tego zatrzymał serię na ponad dekadę, a jego rana kasowa okazała się znacznie trudniejsza do wyleczenia.

Ale łatwy dostęp do serii za pośrednictwem transmisji strumieniowej i zwiększony apetyt na gatunek horroru doprowadziły do ​​​​eksperymentalnego wskrzeszenia, a zeszłoroczny po prostu zatytułowany Scream stał się niespodziewanym hitem, ponownie angażując dzieciaki OG z lat 90., jednocześnie inspirując legion nowych krwiożerczych fanów. Jako stara kontynuacja była tylko w połowie udana, żonglując starym i nowym drżącymi rękami, ale była wystarczająco dobra w krajobrazie, w którym to więcej niż wystarcza, a ostrożna intryga czekała, gdziekolwiek seria może pójść dalej.

Podobnie jak w przypadku Scream 2 z 1997 roku, nie musieliśmy czekać tak długo z niepokojąco przyspieszonym Scream VI, który pojawił się nieco ponad rok później, a ocaleni zebrali się ponownie, by wywołać jeszcze większy chaos. Chociaż, jak zawsze w przypadku filmu Krzyk, czeka na nich i dla nas mnóstwo zaskakujących zwrotów akcji, być może największą niespodzianką jest to, jak imponujące jest to wszystko, biorąc pod uwagę zarówno szalony natłok produkcji, jak i zamęt tego, co przyszedł wcześniej.

W powietrzu jest teraz tak wiele płyt – dwa różne pokolenia zmagające się z jedną absurdalnie zawiłą osią czasu – ale powracający scenarzyści James Vanderbilt i Guy Busick znaleźli sposób, aby wirowanie było łatwe, opanowali równowagę tonalną, z którą zmagali się ostatnim razem .

Genre: Horror, Tajemnica, Thriller

Director: Alix Croquet, Buck Deachman, Matt Bettinelli-Olpin, Pauline Beraud, Tyler Gillett

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy