Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image Krzyk VI 2023 Lektor PL

Krzyk VI 2023 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20232h 3m

Oto moment w niezwykle dobrej kontynuacji slashera Scream VI, kiedy powracająca ulubiona postać Haydena Panettiere’a mówi, że zmarła przez cztery minuty po tym, jak została dźgnięta w czwartej części z 2011 roku. Ten film, obecnie postrzegany jako raczej niedoceniany wpis, zabił franczyzę na znacznie dłużej, ustawiając się jako początek nowej trylogii, ale zamiast tego zatrzymał serię na ponad dekadę, a jego rana kasowa okazała się znacznie trudniejsza do wyleczenia.

Ale łatwy dostęp do serii za pośrednictwem transmisji strumieniowej i zwiększony apetyt na gatunek horroru doprowadziły do ​​​​eksperymentalnego wskrzeszenia, a zeszłoroczny po prostu zatytułowany Scream stał się niespodziewanym hitem, ponownie angażując dzieciaki OG z lat 90., jednocześnie inspirując legion nowych krwiożerczych fanów. Jako stara kontynuacja była tylko w połowie udana, żonglując starym i nowym drżącymi rękami, ale była wystarczająco dobra w krajobrazie, w którym to więcej niż wystarcza, a ostrożna intryga czekała, gdziekolwiek seria może pójść dalej.

Podobnie jak w przypadku Scream 2 z 1997 roku, nie musieliśmy czekać tak długo z niepokojąco przyspieszonym Scream VI, który pojawił się nieco ponad rok później, a ocaleni zebrali się ponownie, by wywołać jeszcze większy chaos. Chociaż, jak zawsze w przypadku filmu Krzyk, czeka na nich i dla nas mnóstwo zaskakujących zwrotów akcji, być może największą niespodzianką jest to, jak imponujące jest to wszystko, biorąc pod uwagę zarówno szalony natłok produkcji, jak i zamęt tego, co przyszedł wcześniej.

W powietrzu jest teraz tak wiele płyt – dwa różne pokolenia zmagające się z jedną absurdalnie zawiłą osią czasu – ale powracający scenarzyści James Vanderbilt i Guy Busick znaleźli sposób, aby wirowanie było łatwe, opanowali równowagę tonalną, z którą zmagali się ostatnim razem .

Genre: Horror, Tajemnica, Thriller

Director: Alix Croquet, Buck Deachman, Matt Bettinelli-Olpin, Pauline Beraud, Tyler Gillett

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy