Background
Image Księżniczka 2022 Lektor PL

Księżniczka 2022 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20221h 34m

„Ktoś musi cię nauczyć twojego miejsca. Już to słyszałem. To jeden z pierwszych banalnych dialogów, które „Księżniczka” wykorzystuje, by zapoznać nas z kobiecą narracją. Cóż, przynajmniej do tego aspiruje.

Reżyser Le-Van Kiet ma wyjątkowy pomysł – przemoc i bezwzględne zabijanie, dopóki nie znudzi Ci się widok martwych ciał upadających na podłogę. To i pozory spisku beznadziejnie próbującego znaleźć środek między dobrem a złem. Nie ma żadnego.

W stylu „Najazdu”, indonezyjskiego klasyka akcji, misją księżniczki jest uratowanie swojej rodziny przed tyranicznym i megalomańskim księciem Juliuszem, ale musi zejść z Wieży przez morze dzikich żołnierzy. Joey King występuje w roli tytułowej, a Dominic Cooper i Veronica Ngo grają drugoplanowe role.

Na początek pierwsze kilka minut jest naprawdę imponujące. Konfiguracja królowej księżniczki (gra słów zamierzona) jest pełna ekscytacji i mrowienia, co ma nadejść. Wciąż zakuta w kajdany, walczy z dwoma mężczyznami w drobiazgowych sekwencjach choreograficznych – trend, który obowiązuje przez większość części filmu.

Następnie chowa się pod wodą, podczas gdy wysoki rycerz o budowie przypominającej górę robi swoje. Pośród plądrowania i grabieży, walk wewnętrznych i chaosu, przemyka korytarzami i odkrywa prawdziwe plany Juliusa. Opublikuj to, „Księżniczka” Hulu brnie po linii prostej, Kiet rzadko traci koncentrację i zaskakująco znajduje innowacyjne sposoby przedstawiania bitew. Aż do samego końca, gdzie urok irytująco znika.

Genre: Akcja, Fantasy

Director: Lê Văn Kiệt

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy