Background
Image Listy do M. 2011 PL

Listy do M. 2011 PL Cały film Online na Filman, Cda

20111h 50m

Przez lata kobiety płakały razem z Bridget Jones i zakochiwały się w Hugh Grancie.

Teraz nadszedł czas na „Listy do Świętego Mikołaja”, aby wprowadzić nowy wymiar romantycznej komedii, w której za zabawnymi scenami kryje się głębsza uniwersalna prawda.

Jest to urzekająca historia rozgrywająca się tego wyjątkowego dnia w roku, kiedy pięciu mężczyzn i pięć kobiet w ich nieco splątanym życiu naprawdę odkrywa, że ​​absolutnie nie ma ucieczki od miłości i … Świąt Bożego Narodzenia.

„Listy do Świętego Mikołaja” przyciągnęły widzów do kin w całym kraju, przyciągając prawie 400 000 widzów właśnie w weekend otwierający i czyniąc go trzecim najlepszym wynikiem w ciągu ostatnich 20 lat!

Mikołaj pracuje dla popularnej stacji radiowej.

Nie odwracaj się od tego filmu tylko dlatego, że został wyprodukowany w Polsce ze słoweńskim reżyserem, obejrzyj go! Emocjonalnie głęboka bez długich dialogów. Postacie są niesamowite, a Twoje święta będą kołysać prosto do sedna jego znaczenia. 

Sceneria jest genialna i pasuje do świątecznego ducha i ewolucji postaci. 

Była tylko jedna ostatnia scena, która moim zdaniem nie była konieczna, ale w sumie – po prostu cudowna! 

Mam nadzieję, że każdy widz doceni ten film, który jest dla niego odtwarzany.

Przez lata kobiety płakały razem z Bridget Jones i zakochiwały się w Hugh Grancie. Teraz nadszedł czas na „Listy do Świętego Mikołaja”, aby wprowadzić nowy wymiar romantycznej komedii, w której za zabawnymi scenami kryje się głębsza uniwersalna prawda.

Genre: Komedia, Romans

Director: Mitja Okorn

Tags: , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy