Background
Image Listy do M. 3 2017 PL

Listy do M. 3 2017 PL Cały film Online

20171h 47m

Skupia się wokół grupy osób, które doświadczają magicznych chwil w ciągu jednego dnia. Pełni mocy rodziny, miłości i ducha przebaczenia.

Każda osoba zdaje sobie sprawę, że Boże Narodzenie, bardziej niż jakakolwiek inna pora roku, jest pełne cudów i niespodzianek.

Kiedy Melchior z synem zaparkowanym na stacji benzynowej samochód zaparkowany jest po niewłaściwej stronie dystrybutora gazu. 

Tylko zanim zostawią korek zbiornika gazu jest widoczny po stronie dystrybutora po stronie dystrybutora.

Powiedziałem to już wcześniej i powiem to jeszcze raz, nie widziałem jeszcze złego polskiego filmu, a tutaj jest jeszcze jeden dobry. 

Nie była idealna i nie jest najlepsza, jaką widziałem, ale była zdecydowanie dobra i warta zobaczenia. 

Jest to trzecia z serii i nie widziałem innych, więc nie mogę komentować, czy jest ciągła historia, ale to się wyróżniało. 

Czułem się, jakbym oglądał bezpośrednią kopię jednego z moich ulubionych filmów w czasach LOVE ACTUALLY (2003). 

Okazuje się, że widząc to, jest częścią marketingu i faktem, że cała muzyka została do tego dodana w języku angielskim. Plus użycie oboju, aby podkreślić romans dodając do tematu.

Jest to kolejny świąteczny film, ale wskazówka była w tytule „list do Świętego Mikołaja”.

Jest to piękna opowieść o splecionych historiach dokładnie tak, jak w miłości. Faktycznie, z tak wieloma sytuacjami i postaciami, które wydają się nie na miejscu, ale to nie było nic złego jak dodawało to do poufałości i radości. 

Genre: Komedia, Romans

Director: Tomasz Konecki

Tags: , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy


Życzymy miłego seansu!