Background
Image Łowczyni z Auschwitz 2022 Lektor PL

Łowczyni z Auschwitz 2022 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20221h 30m

Łowczyni z Auschwitz zaczyna się od spotkania młodej kobiety zidentyfikowanej tylko jako Łowczyni (Lowri Watts-Joyce, Muse, The Krays: Dead Man Walking) z Amelią Kamińską (Rula Lenska, Egzorcyzm Karen Walker, Queen Kong) i powiedzenia, że ​​jest znalazł „Go” przed wykonaniem starego zdjęcia mężczyzny w niemieckim mundurze z czasów II wojny światowej. Potem dostajemy długi montaż, któremu towarzyszy ohydna akustyczna piosenka, w której leci z Los Angeles do Londynu.

Wtedy w mojej głowie zaczęły bić alarmy. Scenarzysta i reżyser Richard John Taylor (The Krays: Gangsters Behind Bars, Vengeance) umieścił niemal identyczną sekwencję w swoim filmie The Haunting of Pendle Hill , w którym wystąpił również Lowri Watts-Joyce. Recykling materiału z tego talkfestu nie był dobrym znakiem.

Zajmuje pokój w niezbyt gościnnej gospodzie, w której spotyka Johna (Noel Brendan Mcalley, Miłość w jedną stronę, Pod błotem), który pyta ją, dlaczego przyjechała do tego odległego miejsca. Zamiast odpowiedzi otrzymujemy scenkę z kocem wyrywa się z niej, co okazuje się koszmarem. Jesteśmy piętnaście minut w Łowczyni Auschwitz i jeśli nie jesteś teraz zdezorientowany, po prostu poczekaj, wkrótce będziesz.

Okazuje się, że poleciała przez Atlantyk z misją postawienia przed wymiarem sprawiedliwości strażnika obozu koncentracyjnego, który zabił jej prababkę. Biorąc pod uwagę, że Holokaust zakończył się w 1945 roku, a teraz jest 2022, można wybaczyć, że zastanawiałeś się, czy nie planowała zakraść się do domu opieki i udusić go poduszką. Ale Łowczyni z Auschwitz jest zarówno horrorem, jak i thrillerem, więc miałam nadzieję, że będą jakieś satanistyczne rytuały dające mu wieczną młodość, abyśmy mogli uzyskać trochę akcji.

Genre: Horror, Thriller, Wojenny

Director: Richard John Taylor

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy