Background
Image Mandy 2019

Mandy 2019 Cały film Online na Filman, Cda

20182h 01m

Bardziej niż większość filmów Mandy Cały film, trzeba zacząć od uznania lub krytyki  Panos Cosmatos. To naprawdę trudny film do uchwycenia tonalnie, a nawet narracyjnie w przeglądzie cda.

Głównie dlatego, że jest to tak stylowe, trzewne doświadczenie, że wymaga oddania się mu aktywnie zamiast pasywnej analizy. Z jednej strony jest to swego rodzaju thriller, zemsta o człowieku zabijającym tych, którzy zniszczyli mu życie.

O filmie Mandy Cały film

Ale, człowieku, to tak naprawdę nie oddaje doświadczenia tego filmu Mandy Cda. Niektórzy porównali to do heavy metalowego albumu z lat 80.

Powstał, ale to tylko część „Mandy Cały film” i nie oddaje emocjonalnej głębi, która nasyca każdą klatkę. A potem jest fakt, że „Mandy” to coś w rodzaju dwóch filmów w jednym.

Powolna podróż do piekła w pierwszej godzinie i przesiąknięta krwią wspinaczka z niego w drugiej. Czy wspominałem już o walce piłą łańcuchową?

Nicolas Cage  występuje w „Mandy Online” jako Drwal Miller, drwal, który prowadzi spokojne życie w lesie ze swoją dziewczyną Mandy, graną przez  Andreę Riseborough.

Co myślę o Mancdy Cda?

Pewnego dnia Mandy zwraca uwagę kultowego przywódcy o imieniu Jeremiah Sand ( Linus Roache), który przywołuje demony jeżdżące na motocyklach, aby ukraść dziewczynę i uczynić ją jedną z nich.

W tym czasie Red jest torturowany i prawie zabity. Pierwsza połowa „Mandy” jest wypełniona długimi, nasyconymi kolorami ujęciami zbliżającej się zagłady.

Nawet zwykłe zachowania, takie jak ciche sceny między Mandy Online i Redem, mają przeraźliwą naturę.

A potem film Mandy Cda osiąga szczyt w środku z budzącym się koszmarem.

Gdy Red widzi coś, czego nikt nie powinien zobaczyć w miłości jego życia.

Głęboko po traumie Red zostaje zniszczony, a sekwencja polega na tym, że Cage pije całą butelkę wódki.

(dobrze spożywa rzeczy, które nie wylewają się na jego rany).

Gdy jest w bieliźnie, wyjąc jak ranne zwierzę. Będzie to GIF-y i kpiny, ale tak naprawdę to świetna gra aktorska, przekazująca człowiekowi nie tylko żałobę czy żal, ale także dosłownie zniszczone.

Oglądałem już film Mandy Online

Podobnie jak postać z albumu koncepcyjnego Queensrÿche, Red wyłania się z tego zniszczenia ze swoimi planami zemsty. Z kartą tytułową, która dzieli film na pół.

„Mandy Cały film” staje się filmem, który większość ludzi zapamięta, ponieważ opowiada o tym, jak Red przebija zarówno demony, które wyczarował Jeremiasz.

Porównanie metali ciężkich jest trafne nie tylko dlatego, że gatunek często zawierał postacie takie jak koszmarne dzieła.

Jest również dość kiepski, jeśli chodzi o wyróżniające się momenty.

Szczególnie już uznaną walkę z dwoma mężczyznami trzymającymi piły łańcuchowe jak miecze. Jest to idealne połączenie starego i nowego w „Mandy Cda”.

Destylacja tego, co robi dobrze film Mandy Online w tym, jak zabiera znajomą sekwencję dobra i zła i przekręca ją, aby pasowała do wizji Cosmatos.

Powiedziawszy to, zdarzają się chwile, kiedy czułem długość tej wizji. „Mandy” trwa ponad dwie godziny, a trochę jego stylu przechodzi długą drogę. Myślę, że istnieje doskonała wersja tego filmu, która jest znacznie krótsza.

Ale to nie znaczy, że nie ma takiej niezapomnianej, jaka jest teraz. 

Jeszcze jedna rzecz przed wyruszeniem w podróż z Nicolasem Cage’em: niesamowity Johann Johannsson („ Sicario Cały film ”, „ Arrival ”) robi najlepsze w swojej karierze w tym ostatnim filmie.

Partytura tutaj to kolejna postać, seria skrzeczących, gwałtownych dźwięków, które dodają tonowi filmu w sposób, którego nie można przecenić. Bez tego film po prostu nie działa. I tak jak lubię inne części filmu, sama praca Johannsona usprawiedliwia oglądanie. Przypomina nam, ile straciliśmy przez jego wczesne odejście.

Genre: Akcja, Fantasy, Horror, Tajemnica, Thriller

Director: Panos Cosmatos

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy