Background
Image Martwe zło Przebudzenie 2023 Lektor PL

Martwe zło Przebudzenie 2023 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20231h 36m

Evil Dead Rise zaczęło się jako żart. Lee Cronin, świeżo po swoim debiutanckim filmie Dziura w ziemi , podczas lunchu przedstawił twórcy Martwego zła , Samowi Raimi, koncepcję nowego filmu.

„Zrobiłem okropny żart”, śmieje się Cronin, „Powiedziałem, wiesz, na końcu Armii ciemności ? Kobieta i „Witaj królu, kochanie?” Pomyślałem, a co jeśli mieliby dziecko? Syn Asha ?

Żarty na bok, Raimi musiał zobaczyć coś, co mu się podobało, ponieważ przekazał swoją 40-letnią serię horrorów Croninowi i dał scenarzyście i reżyserowi licencję twórczą na nakręcenie piątej części. Jest drugim reżyserem po Fede Álvarezie ( Martwe zło , 2013), który otrzymał ten zaszczyt iz pewnością go nie zmarnował.

Evil Dead Rise podąża za samotną mamą Ellie (Alyssa Sutherland), jej trojgiem dzieci (Morgan Davies, Gabrielle Echols, Nell Fisher) i jej siostrą Beth (Lily Sullivan), która walczy o przetrwanie po trzęsieniu ziemi, które ekshumuje jednego z trzech Naturom Demonto książki z trzewi budynku, wywołując chaos w ich bloku mieszkalnym.

„Myślę, że tym, co odróżnia go od poprzednich, jest to, że w innych filmach ludzie udają się do dziwnego lub dziwnego miejsca lub przerażającego miejsca i odkrywają okropności. W tym miejscu ludzie po prostu spędzają piątkowy wieczór i ogarnia ich przerażenie” – mówi Cronin.

Genre: Horror, Thriller

Director: Daire Glynn, Darren Mackie, Lee Cronin

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy