Background
Image Mary Poppins Powraca 2018 Lektor PL

Mary Poppins Powraca 2018 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20182h 10m

Opis Całego filmu

W londyńskim londynie z epoką depresji, dorosła Jane i Michael Banks wraz z trójką dzieci Michaela.

Są odwiedzani przez tajemniczą Mary Poppins po osobistej stracie.

Dzięki swoim wyjątkowym umiejętnościom magicznym i przy pomocy swojego przyjaciela Jacka. Pomaga rodzinie odnaleźć na nowo radość i cuda, których brakuje w ich życiu.

Kiedy pisano ” Mary Poppins” (1964), główną rolę odegrał Julie Andrews sam Walt Disney. Andrews powiedział Disneyowi, że jest w ciąży i nie może tego zrobić. Disney tak bardzo chciał Andrewsa, że ​​odłożył produkcję. By dostosować się do ciąży Andrewsa. Kiedy ten film został ogłoszony, historia powtórzyła się, gdy Emily Blunt była również w ciąży i film został przełożony, by dostosować się do jej ciąży.

Odrzuciła proponowany wygląd kamea jako pani balonowa, obawiając się, że będzie to zbyt rozpraszające uwagę. Julie powiedziała: „To jest show Emily i naprawdę chcę, żeby to był show Emily”.

Julie Andrews , która grała tytularną postać w Mary Poppins (1964), poparła oddanie Emily Blunt. Jako swojej następczyni, nazywając ją „wspaniałą” decyzją o castingu. Blunt powiedziała, że ​​”cudownie” odbierać znaczek aprobaty Andrewsa, a nawet płakać z radości, gdy dowiedziała się o reakcji Andrewsa.

W Mary Poppins (1964), Dick Van Dyke grał podwójną rolę jako Bert Mr Dawes Sr. W tym filmie pojawia się jako Mr Dawes Jr.

Polecany film online

Ukaże się 54 lata po Mary Poppins (1964), ustanawiając nową płytę jako najdłuższą przerwę między filmem na żywo i jego kontynuacją w historii.

To był zamiar reżysera Roba Marshalla , od samego początku, do animacji rysowanej ręcznie dla sekwencji animacji filmu. Wynikało to z jego zamiłowania do animacji ręcznie rysowanej, a także do złożenia hołdu pierwszemu filmowi. Z drugiej strony, dyrektorzy Disneya początkowo chcieli, aby film zawierał animację komputerową. A nie animację ręcznie animowaną; to rozwścieczyło Marshalla. Potem walczył ciężko, by przekonać kierownictwo Disneya. By pozwolił mu korzystać z animacji wyciągniętej z ręki, a także przekonywał, dlaczego byłby to właściwy wybór do wykorzystania w filmie. Ostatecznie dyrektorzy Disneya poddali się i pozwolili Marshallowi na wykorzystanie animacji ręcznej do filmu.

Autor PL Travers był bardzo krytyczny wobec pierwszego filmu, zwłaszcza muzyki i animacji. Jednak pod koniec życia zezwoliła na stworzenie scenicznej produkcji Sir Camerona Mackintosha i Walta Disneya.  W oparciu o film i jej powieści, z zastrzeżeniem, że nikt zaangażowany w tworzenie filmu. Włączając nawet te wymagania w jej testament. Choć zmarła w 1996 roku, sztuka zadebiutowała z sukcesem w 2004 roku. Głównie dzięki temu pojednaniu Walt Disney Studios zdołał wznowić negocjacje z nieruchomościami Travers, co zaowocowało autoryzacją tego filmu.

Recenzja

Chociaż oryginalne ustawienie pierwszych trzech powieści Mary Poppins było latami 30., Walt Disney zmienił to na przełom wieków dla Mary Poppins (1964). Ten film, którego akcja rozgrywa się mniej więcej dwadzieścia pięć lat po pierwszej, przywraca ustawienie z lat 30. XX wieku.

Trzecia współpraca między Emily Blunt i Meryl Streep . Wcześniej zagrał u boku Diabla ubiera sie Prady (2006) i Tajemnice lasu (2014). W tym filmie ich role są odwrócone. Blunt zajmuje wiodącą rolę, a Streep pełni rolę drugoplanową.

Angela Lansbury zagrała wcześniej w Galki od lózka i kije od miotly (1971), która była wcześniejszą próbą Disneya powtórzenia udanej formuły Mary Poppins (1964). David Tomlinson zagrał w obu filmach; w Mary Poppins grał w George’a Banksa, ojca Michaela i Jane.

Roboczy tytuł „Mary Poppins Returns” jest również nawiązaniem do tytułu drugiej książki Mary Poppins, „Mary Poppins Comes Back”, wydanej w 1935 roku. Elementy tej książki zostały już zaadaptowane w oryginalnej Mary Poppins (1964). W tym scena z pomiarem Jane i Michaela, latające latawce w parku, scena z karuzelą itp.

Mary Poppins Returns

Genre: Familijny, Fantasy, Muzyczny

Director: Ben Howarth, Grant Butler, Lisa Vick, Rob Marshall

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy