Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image Medieval 2022 Lektor PL

Medieval 2022 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20222h 6m

Gdybyś miał postawić pieniądze na to, kto zostanie obsadzony w filmie o XV-wiecznym czeskim wojowniku Janie Žižce , to Ben Foster, Matthew Goode, Til Schweiger i Sir Michael of Caine prawdopodobnie nie znaleźliby się na szczycie listy.

Ale to jest imponujący zespół wyposażony w gronostaje i zbroję przez reżysera Petra Jákla dla tego brutalnego, bizantyjskiego, ale dziwnie nie angażującego historycznego filmu akcji osadzonego w średniowiecznych Czechach – najwyraźniej najdroższa czeska produkcja w historii.

Foster gra Žižkę, doświadczonego najemnika, który wraz ze swoją wesołą bandą siniaków po raz pierwszy widziany jest, jak chroni lorda Boresha (Caine) przed zasadzką nad rzeką. Boresh jest po uszy wplątany w dworskie intrygi, które sprawiają, że partia torysów wygląda jak kotki: Wacław IV (Karel Roden) ma zostać koronowany w Rzymie na Świętego Cesarza, ale jego brat Zygmunt (Goode) patrzy na tron.Więc Boresh zleca Žižce porwanie Katherine (Sophie Lowe), narzeczonej współspiskowca Zygmunta, Henry’ego Rosenberga (Schweiger), aby ustawić wszystkich w kolejce; jest siostrzenicą króla Francji, ówczesnego europejskiego supermocarstwa.

Genre: Akcja, Dramat, Historyczny

Director: Marketa Magerova, Martin Sebik, Mike Smith, Petr Jákl

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy