Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image Midsommar W biały dzień 2019 Lektor PL

Midsommar W biały dzień 2019 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20192h 20m

Młoda amerykańska para, grana przez Florence Pugh i Jacka Reynora. Poleciała do wiejskiego miasteczka w Szwecji na jednorazowy festiwal letnich wakacji po doświadczeniu śmierci w rodzinie. Niedługo po przybyciu pary ich podróż rozwija się w halucynacyjny koszmar. Kiedy goście są zaproszeni do wypicia jakiejś mikstury, która pozornie wkręca się w ich postrzeganie czasu.

Ari Aster’s visual references for his Scandinavian folk horror are Czarny narcyz (1947), ale Trudno byc bogiem (2013), Tragedia Makbeta (1971), and Tess (1979).

Ciesz się nocami z tymi popularnymi filmami, które możesz teraz przesyłać strumieniowo z Prime Video.

Według Ari Aster miał to być jego pierwszy horror, ponieważ dziedziczenie miało być tylko dramatem rodzinnym.

William Jackson Harper jest jedynym amerykańskim aktorem w filmie. Jack Reynor, choć urodził się w Kolorado, jest Irlandczykiem, Florence Pugh jest Brytyjczykiem, a Will Poulter jest Brytyjczykiem. Wszyscy pozostali aktorzy wspierający to Szwedzi, Brytyjczycy lub Węgrzy.

Pomimo tego, że ma ten sam tytuł i oba są horrorami rozgrywającymi się w Szwecji, ponieważ ten film nie jest związany z duńskim klasykiem Midsommer (2003).

Scena śmierci Josha bardzo przypomina pierwszą scenę morderstwa w Texas Chainsaw Massacre (1974). Zabójca ma nawet maskę ludzkiej skóry, podobnie jak Leatherface.

Znak firmowy reżysera: Oba filmy Ari Astera do tej pory zawierały makabryczne ujęcia twarzy.

Genre: Dramat, Horror, Tajemnica

Director: Ákos Strommer, Ari Aster, Beau Ferris, Melissa Lawrence, Reszeli-Soós András

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy