Background
Image Między życiem a śmiercią 2022 Lektor PL

Między życiem a śmiercią 2022 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20221h 56m

Duch „Ghost” dosłownie nawiedza „ The In Between ”, romans o dwójce licealistów, których romans jest tragicznie skrócony. Tym razem gwiazdorskimi kochankami są nastolatki — Tessa ( Joey King ) i Skylar ( Kyle Allen ) — które uczestniczą w wypadku samochodowym w pierwszej scenie filmu. Skyler ginie, a Tessa trafia do szpitala z poważnym urazem serca, co jest przykładem niezbyt subtelnego użycia metafor w filmie.

Używając podzielonej osi czasu, „The In Between” na przemian przeplata się z przeszłością, opowiadając, jak Tessa i Skylar się zakochali, i teraźniejszością, w której pogrążona w żałobie Tessa zaczyna wierzyć, że jej zmarły chłopak próbuje się z nią porozumieć zza grobu.

Nastolatki spotykają się na odrodzeniowym pokazie opowiadania Jean-Jacquesa Beneixa o amour fou z 1986 roku, „Betty Blue”, w którym są jedynymi osobami w teatrze (film został nakręcony podczas pandemii COVID). Kiedy Tessa skarży się, że francuskojęzyczny film nie ma napisów, Skylar siada obok niej i zaczyna tłumaczyć każdą linijkę dialogu. Pod koniec filmu trzymają się za ręce.

Tessa, strzeżona i wycofana sierota, która pozostaje z dala od swoich przybranych rodziców, nie ufa łatwo ludziom. Jest początkującą fotografką, która trzyma świat na dystans przez obiektyw swojego aparatu. Ale zostaje rozbrojona przez przystojnego i uprzejmego chłopca, który mówi trzema językami, czytał Whartona i Austen i jest członkiem szkolnej drużyny wioślarskiej. Jest też ratownikiem — żywym ucieleśnieniem loterii chłopaka.

Genre: Dramat, Romans, Sci-Fi

Director: Arie Posin

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy