Background
Image Miłość na pierwszą stronę 2022 Lektor PL

Miłość na pierwszą stronę 2022 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20221h 57m

W zabawniejszym świecie Zoë Chao i Tig Notaro występują razem we własnej komedii romantycznej. W międzyczasie, w prawdziwym świecie, są dzwonnikami wspierającymi Reese Witherspoon i Ashtona Kutchera, którzy prowadzą to, co miłosiernie nazwiemy „show” w „Your Place or Mine”. Nie ma znaku zapytania w tym tytule. Żaden nie jest potrzebny. To płaska propozycja biznesowa, jak film, który jest teraz przesyłany strumieniowo na Netflix.

Pomiędzy Witherspoonem, Kutcherem i scenarzystką/reżyserką fabularną po raz pierwszy Aline Brosh McKenna, mówimy o mniej więcej 70-letnim zbiorowym doświadczeniu w gatunku komedii romantycznych. Więc dlaczego ten jest taki bleh? Czy to dlatego, że Netflix, który w dziwny sposób zachęca do zniechęcająco niskich oczekiwań, spełnił się? Czy to dlatego, że spotkanie romantycznych tropów jest przesądzone?

Trudno: Większość komedii romantycznych to przesądzone wnioski, przerywane montażami i zwykle budującymi kluczową scenę w terminalu lotniska. („Miłość na pierwszą stronę cały film”: sprawdź.) Ale każda dobra komedia romantyczna sprawia, że ​​​​nieuchronnie kusi rzeczami, których nie można kupić za pieniądze.

Dowcip. Syczeć. Sympatia postaci. Zabawna nienawiść. Trochę wizualnego życia i snapa. Napad, który załatwia sprawę. „Sto lub więcej ukrytych rzeczy” to sposób, w jaki Vincente Minnelli opisał sekret każdego filmu o sile przetrwania. Nawet jeśli zostaniesz z „Twoim miejscem lub moim”, jest mało prawdopodobne, aby zostało z tobą.

Genre: Komedia, Romans

Director: Maria Sadowska

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy