Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image Mój piękny syn 2018 Lektor PL

Mój piękny syn 2018 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20182h 12m

Pisarz New York Times David Sheff odkrywa, że ​​jego nastoletni syn Nicholas zaginął, a dwa dni później pojawia się ponownie w ich domu. Widząc oczywiste oznaki zażywania narkotyków, David zabiera Nic do kliniki odwykowej. Poczyniono postępy, a Nic prosi o przeniesienie do domu przejściowego, gdzie jest mniej zabezpieczeń.

Kilka dni później Nic nie wraca do domu, a David wychodzi i znajduje go na ulicach. Nic odkrywa, że ​​spożywał nie tylko marihuanę, ale także inne narkotyki, takie jak kokaina, ecstasy i ostatnio krystaliczny Meth. Czas mija, a Nic w pełni odzyskał zdrowie, a widząc jego postępy.

David wysyła go do szkoły, aby zostać pisarzem. Nowo odkryta swoboda i trzeźwość Nicka zaczynają się świetnie, gdy staje się dobrym uczniem.

Rozpoczyna związek ze swoim kolegą z klasy. Jednak w domu jego przyjaciółki znajduje butelkę pigułek i powoli nawraca, do …

Prawdziwy Nic Sheff stwierdził w pytaniach i odpowiedziach, że rysunek.

Który David, Steve Carell w filmie znajduje o walkach nałogowych syna, został wylosowany przez przyrodniego brata Nicka Jaspera Sheffa.

Timothée Chalamet musiał stracić 25 funtów za rolę Nicka Sheffa. Miał także konsultanta i lekarza na planie. Aby upewnić się, że jego działanie jako narkomana było realistyczne i autentyczne.

Chalamet został poinstruowany, aby schudnąć kilka tygodni przed filmowaniem „scen z hospitalizacją”, a następnie odpoczął. Aby wyzdrowieć, aby ukończyć resztę sesji. Chalamet stwierdził, że podczas sesji było wiele „wizyt lekarskich” i „bliskich rozmów”. Mówiąc „Twój umysł wie, że zachowujesz się, ale kiedy upuścisz dwadzieścia funtów. Jesteś pod maszyną przeciwdeszczową przez osiem ujęć w T- koszula – twoje ciało nie wie, że się zachowujesz. ”

 

Beautiful Boy

Genre: Dramat

Director: Felix Van Groeningen, George Bamber

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy