Background
Image Mój piękny syn 2018 Lektor PL

Mój piękny syn 2018 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20182h 12m

Pisarz New York Times David Sheff odkrywa, że ​​jego nastoletni syn Nicholas zaginął, a dwa dni później pojawia się ponownie w ich domu. Widząc oczywiste oznaki zażywania narkotyków, David zabiera Nic do kliniki odwykowej. Poczyniono postępy, a Nic prosi o przeniesienie do domu przejściowego, gdzie jest mniej zabezpieczeń.

Kilka dni później Nic nie wraca do domu, a David wychodzi i znajduje go na ulicach. Nic odkrywa, że ​​spożywał nie tylko marihuanę, ale także inne narkotyki, takie jak kokaina, ecstasy i ostatnio krystaliczny Meth. Czas mija, a Nic w pełni odzyskał zdrowie, a widząc jego postępy.

David wysyła go do szkoły, aby zostać pisarzem. Nowo odkryta swoboda i trzeźwość Nicka zaczynają się świetnie, gdy staje się dobrym uczniem.

Rozpoczyna związek ze swoim kolegą z klasy. Jednak w domu jego przyjaciółki znajduje butelkę pigułek i powoli nawraca, do …

Prawdziwy Nic Sheff stwierdził w pytaniach i odpowiedziach, że rysunek.

Który David, Steve Carell w filmie znajduje o walkach nałogowych syna, został wylosowany przez przyrodniego brata Nicka Jaspera Sheffa.

Timothée Chalamet musiał stracić 25 funtów za rolę Nicka Sheffa. Miał także konsultanta i lekarza na planie. Aby upewnić się, że jego działanie jako narkomana było realistyczne i autentyczne.

Chalamet został poinstruowany, aby schudnąć kilka tygodni przed filmowaniem „scen z hospitalizacją”, a następnie odpoczął. Aby wyzdrowieć, aby ukończyć resztę sesji. Chalamet stwierdził, że podczas sesji było wiele „wizyt lekarskich” i „bliskich rozmów”. Mówiąc „Twój umysł wie, że zachowujesz się, ale kiedy upuścisz dwadzieścia funtów. Jesteś pod maszyną przeciwdeszczową przez osiem ujęć w T- koszula – twoje ciało nie wie, że się zachowujesz. ”

 

Beautiful Boy

Genre: Dramat

Director: Felix Van Groeningen, George Bamber

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy