Background
Image Moja gwiazda Teen Spirit 2019 PL

Moja gwiazda Teen Spirit 2019 PL Cały film Online

20191h 33m

Violet jest nieśmiałą nastolatką, która marzy o ucieczce z małego miasteczka i dążeniu do swojej pasji do śpiewania. Z pomocą nieprawdopodobnego mentora wchodzi w lokalny konkurs wokalny, który sprawdzi jej uczciwość, talent i ambicje. Napędzany popową muzyką, Teen Spirit to żywiołowy i stylowy spin w historii Kopciuszka.

Cały film jest mega udany

Byłem mile zaskoczony, że jeden z moich ulubionych bohaterów, Nick, z opowieści Służebnicy, Max Minghella, zadebiutował jako reżyser, a także napisał (jego drugi kredyt na piśmie) ten film.

Jego reżyseria była doskonała, kinematografia punktowa, a historia była dobra, ale czuję, że zakończenie było pośpieszne … Chciałem więcej. Przyzwoity czas spędzono na początku budowania postaci i opowieści, a pod koniec „konflikt” między Violetem a Vllem nastąpił / zakończył się zbyt szybko, a zakończenie było po prostu zbyt proste i proste, bez więcej historii między Violet i Vlad, a nawet jej matka. Być może problemy z edycją filmu pozostały w 93 minucie, ale chciałbym jeszcze 15-20 minut na zakończenie.

Partytura / ścieżka dźwiękowa była doskonała, a wow Elle Fanning pokazała swój talent wokalno-estradowy. Zagrała swoją postać naprawdę dobrze, może trochę zbyt mdła, ale mimo to była przekonująca w swojej roli. Zlatko Buric cały film również przybił swoją rolę, a reszta obsady była świetna i przekonująca.

Nie jestem pewien, dlaczego niektórzy ludzie nienawidzą tego całego filmu. Zwłaszcza pochodzącego od początkującego reżysera i pisarza – myślę, że zrobił to świetnie, a historia była zabawna i wciągająca. Jasne, że pisanie mogło być ściślejsze, ale odciąć tego faceta, biorąc pod uwagę, że widziałem gorsze pisanie od doświadczonych pisarzy.

Mimo to polecam ten cały film i bardzo mi się podobał. To zasłużone 8/10 ode mnie i mam nadzieję zobaczyć więcej od Maxa Minghelli. A jeśli ktoś kwestionuje moją opinię jako fałszywą, kliknij moją nazwę użytkownika. A zobaczysz moje ponad 1000 ocen i ponad 600 recenzji.

 

Genre: Dramat, Muzyczny

Director: Max Minghella

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy


Życzymy miłego seansu!