Background
Image Morbius 2022 Lektor PL

Morbius 2022 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20221h 48m

Jared Leto nie boi się zagłębiać zębów w nowe role.

Gwiazda „ Morbiusa ” skłania się do etyki „wciągającej pracy”, jak Leto powiedział Variety w okładce. Leto występuje w roli doktora Michaela Morbiusa , naukowca cierpiącego na rzadką chorobę krwi, którego próby znalezienia lekarstwa zmieniają go w wysysającego krew potwora. Premiera filmu w kinach 1 kwietnia.

Poziom zaangażowania Leto w tę rolę, oparty na komiksach Marvela Roya Thomasa o tym samym tytule, obejmował stworzenie fizycznego upośledzenia, aby dosłownie chodzić w buty wampira Marvela w historii o pochodzeniu superbohatera.

„Nie chcę być zbyt szczegółowy, ponieważ chciałbym zachować trochę tego dla siebie”, powiedział Leto o swojej postaci chodzącej z laską. — Ale pochyliłem się — nie było to niezamierzone. Jestem frajerem na kalambur, ale nie to miałem na myśli. Pracowałem z ludźmi, którzy mieli to specyficzne wyzwanie fizyczne i wzorowałem je na tym.”

Gwiazda Adria Arjona przypomniała sobie, że Leto używał kul i wykrzywiał swoje ciało, nawet po tym, jak reżyser Daniel Espinosa krzyknął „cięcie”.

Genre: Akcja, Fantasy, Sci-Fi

Director: Daniel Espinosa

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy