Background
Image Morderca mojej córki 2022 Lektor PL

Morderca mojej córki 2022 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20221h 23m

Morderca mojej córkito nowy film dokumentalny Netflixa kryminalny z Francji. Sprawa zaczyna się w Niemczech, kiedy w 1982 roku w tajemniczych okolicznościach nagle umiera nastolatka. Nazywała się Kalinka Bamberski i od samego początku wydaje się, że jest nie tak.

Skutkuje to sprawą, która rozgrywa się zarówno we Francji, jak i w Niemczech, ponieważ polowanie na sprawiedliwość przybiera kilka ostrych zakrętów. I ostatecznie rozgrywa się przez kilka dziesięcioleci. Mimo to historia jest opowiedziana w bardzo kompletny i prosty sposób w czasie zaledwie 83 minut.

Tyle wydaje się stać na drodze sprawiedliwości, jeśli chodzi o śmierć Kalinki Bamberski. Jej ojciec, André Bamberski, dość szybko podejrzewa, że ​​coś nie jest tak naturalne, jak wszyscy sądzą na świecie. 14-latka nie umiera tak po prostu.

Po pierwsze, wydaje się, że przyczyną może być udar cieplny. Potem wygląda na to, że udławiła się własnymi wymiocinami. Ponadto, pomimo wezwania karetki, która brzmi, jakby aktywnie umierała, rygor pośmiertny już dawno się pojawił, gdy karetka przybyła wkrótce potem.

Najdziwniejsza rzecz w jej śmierci; Jej ojczym Dieter Krombach jest lekarzem i wszystko, co robi, aby „pomóc” uratować Kalinkę Bamberski, jest bardzo dziwne. Nie tylko innym lekarzom, ale każdemu, kto słucha faktów.

Genre: Dokumentalny

Director: Antoine Tassin

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Polecane filmy