Background
Image Morska bestia 2022 PL

Morska bestia 2022 PL Cały film Online na Filman, Cda

20221h 55m

W szczególności ta przygodowa opowieść o oceanie z wielką wprawą wykorzystuje mega galony animowanej komputerowo wody. Na powierzchni, gdy statki myśliwskie grasują na morzu w poszukiwaniu przerażających bestii, które rzekomo zagrażają ludzkości, woda mieni się i kipi. Pod spodem, gdy marynarze są od czasu do czasu ciągnięci w dół, by stawić czoła ogromnym stworzeniom w stylu kaiju, mrok tworzy oszczędną, eteryczną piękność. Same stwory są cudem oszczędnego projektu: wystarczająco kreskówkowe, by czytelne wypowiedzi, na tyle imponujące, by wywołać dobre, chwilowe przerażenie mniejszej widowni.

Dlaczego więc każdy człowiek w tej przeludnionej historii jest tak nudny? Najbardziej charakterystyczną z założenia jest Maisie Brumble (Zaris-Angel Hator), młoda sierota, która czyta o bohaterskich łowcach bestii i marzy o dołączeniu do nich na pełnym morzu.
Jest czarną dziewczyną, co sprawia, że ​​nie wygląda dokładnie tak, jak każdy inny dzielny młody animowany bohater. Ogólnie rzecz biorąc, podejście Sea Beast do ludzkich projektów polega na naśladowaniu najnowszych filmów Disneya, takich jak Vaiana czy Encantoi zmniejsz ich oczy. Jacob Holland (Karl Urban), marynarz, który staje się niechętnym opiekunem Maisie, gdy ta chowa się na statku polującym na potwory, nie jest karykaturą zawadiackiej męskości ani sprytną wizualną wariacją na temat znanego tematu. To tylko rodzajowa wersja bohatera Disneya.

Genre: Animacja, Familijny, Fantasy, Przygodowy

Director: Chris Williams

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy