Background
Image Na noże 2019 Lektor PL

Na noże 2019 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20192h 10m

Kiedy na noże cały film uznany pisarz kryminalny Harlan Thrombey (Christopher Plummer) zostaje znaleziony martwy w swojej posiadłości.

Tuż po 85. urodzinach, dociekliwy i demoniczny detektyw Benoit Blanc (Daniel Craig) zostaje w tajemniczy sposób zaangażowany w śledztwo.

Cały film – co myślę o Na noże?

Od dysfunkcyjnej rodziny Harlana po oddanego personelu Blanc przeszukuje sieć czerwonych śledzi i samolubnych kłamstw, by odkryć prawdę o przedwczesnej śmierci Harlana.

Po obejrzeniu wszystkich filmów, z wyjątkiem Le mans 66, oczekiwałem czegoś więcej od Na noże cały film. Bardziej dojrzały, zimny film z języczkiem w policzku jest tym, czego chciałem po tym, jak wcześniej bardzo lubiłem Brick i Looper. Byłem co najmniej bardzo szczęśliwy, widząc, jak to dziwnie zmienia styl gatunku morderstwa. Historia ma inną ścieżkę, niż się spodziewałem. Niestety, wygląda na to, że mogliby wejść w trudniejsze zwroty, ale po pewnym czasie wracają do zwykłych ruchów.

W tej chwili musi to być najbardziej dostępnyna noże cały film. Jest to obsada z gwiazdami wypełniona starymi niezawodnościami, a także niektórymi nowicjuszami. Chociaż nie wydaje mi się, żeby aktorzy mieli dużo czasu, aby odpowiednio zabłysnąć, to wszystko jest bardzo piękne i miłe. Wysokie nasycenie i zwariowane kolorowe sety powinny również zainteresować większość widzów, choć uważam, że zdjęcia są dość formalne.

Jeśli szukasz miłego filmu Na noże online, możesz zabrać swoje dzieci lub rodziców, aby na pewno dobrze się bawić. Jeśli jednak szukasz czegoś podobnego do wcześniejszej pracy Johnsona lub czegoś bardziej artystycznego, będziesz rozczarowany.

Genre: Komedia, Tajemnica, Thriller

Director: Jamie Christopher, Kenneth Donaldson, Rian Johnson

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy