Background
Image Nie martw się, kochanie 2022 Lektor PL

Nie martw się, kochanie 2022 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20222h 2m

Można jednak wybaczyć, że nie wiemy prawie nic o tym założeniu, ponieważ większość relacji filmu skupia się na rzekomych — rzekomych! — lepkie uderzenie miednicy reżysera (Wilde) i męskiej gwiazdy (Styles), którzy podobno spotkali się na planie, podejrzanie blisko czasu, kiedy Wilde zerwała z jej ówczesnym narzeczonym Jasonem Sudeikisem.

Od początku 2021 roku, zaczynając od publicznego debiutu na ślubie hollywoodzkiego dyrektora, Styles i Wilde przeżywają burzliwe zaloty. Chociaż żaden z nich nie wspomniał publicznie o tym związku, Wilde był zauważony na trasie z nim wiele razy, tańcząc seksownie w tłumie, wzbudzając gniew fanów Styles na całym świecie. Na tle tych zalotów zaczęły krążyć plotki, że Pugh, główny bohater Don’t Worry, Darling , był niezadowolony ze związku Wilde’a i Stylesa. W mediach pojawiły się spekulacje, że Pugh, sama w sobie gwiazda filmowa, zarabia dużo mniej za Nie martw się kochanie niż Harry, czemu Wilde stanowczo zaprzeczył; plotki też krążyłyże Pugh był zły, że Styles i Wilde często „znikali” z zestawu do „canoodle” (w branżowym żargonie „kurwa”).

Fakt, że Pugh nie skomentował prawie żadnej z tych plotek i niewiele zrobił publicznie, aby promować film, tylko dolał oliwy do ognia. Podobnie jak fakt, że w niedawnym profilu Harper’s Bazaar Pugh wydawał się nawiązywać do publicznych komentarzy Wilde’a na temat sceny seksu oralnego między nią a Styles w niezbyt przyjemny sposób, mówiąc : „Kiedy jest to zredukowane do twoich scen seksu, lub patrzeć, jak najsłynniejszy człowiek na świecie pada na kogoś, to nie dlatego to robimy. Nie dlatego pracuję w tej branży. Oczywiście, z natury zatrudniania najsłynniejszej gwiazdy pop na świecie, będziesz prowadzić takie rozmowy. Po prostu nie o tym będę mówił, ponieważ [ten film jest] większy i lepszy.

Genre: Dramat, Tajemnica, Thriller

Director: Brendan Lee, Jonas Spaccarotelli, Mark Anthony Little, Micheal Edward King, Olivia Wilde

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy