Background
Image Nie otwieraj oczu 2018 Lektor PL

Nie otwieraj oczu 2018 Lektor PL Cały film Online

20182h 02m

Tajemnicza siła dziesiątkuje światową populację i pewna jest tylko jedna rzecz — gdy to zobaczysz, odbierzesz sobie życie. W tej sytuacji Malorie mierzy się z nieznanym, próbując przy tym ocalić w sobie miłość i nadzieję.

W obliczu nieznanego globalnego terroru matka musi znaleźć siłę, by uciec ze swoimi dziećmi przez zdradziecką rzekę w poszukiwaniu bezpieczeństwa. Z powodu niewidzialnych zabójczych sił, niebezpieczna podróż musi być ślepa. Reżyserowana przez zwycięzcę Emmy Susanne Bier. Bird Box to thriller z udziałem laureata Oscara Sandry Bullock, Johna Malkovicha, Sarah Paulson i Trevante Rhodes.

Film wzbudził tendencję ludzi (często dzieci) próbujących podróżować na odległość z zawiązanymi oczami. Zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Kiedy filmy zaczęły pojawiać się na mediach społecznościowych wpadających. Na przedmioty i raniących się, Netflix wydał oświadczenie, które zniechęciło widzów. Do podjęcia tak zwanego wyzwania „Bird Box”.

Film zawiera materiał z prawdziwej kanadyjskiej sceny katastrofy. W dniu 6 czerwca 2013 r. Pociąg towarowy przewożący ropę naftową wykoleił się. I eksplodował w Lac-Megantic w prowincji Quebec, zabijając 47 osób. 21 stycznia 2019 roku Netflix przeprosił za dołączenie materiału filmowego.

Nie otwieraj oczu

Film rozgrywa się w północnej Kalifornii i wspomina o kilku miastach w północnej Kalifornii. Malorie i dzieci przemierzają rzekę Smith w hrabstwie Del Norte, w pobliżu granicy z Kalifornią i Oregonem. Według San Francisco Chronicle, dom, w którym schronili się ocaleni, znajduje się w Monrowii. Niedaleko Los Angeles, a większość innych niż lasów / rzek została nakręcona w Los Angeles.

O 13:05 jest strzał z opuszczonego wózka dziecięcego toczącego się po ulicy. Może to być ukłon w stronę cichego klasyka „Pancernik Potiomkin” (1925), w którym dziecko w powozie stacza długie schody podczas sceny masowej przemocy. (Ta słynna scena została również zacytowana w innych filmach, takich jak „The Unntouchables” (1987).) Wizerunek opuszczonego dziecka stanowi potężną reprezentację społeczeństwa schodzącego w chaos.

Wkrótce musi uciekać z dwójką dzieci w dół zdradliwej rzeki do jedynego miejsca mogącego zapewnić im schronienie. Jednak aby mieć szansę na przeżycie, uciekinierzy muszą odbyć całą dwudniową podróż z zasłoniętymi oczami.

Genre: Dramat, Thriller

Director: Eric Glasser, Matt McKinnon, Susanne Bier

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy


Życzymy miłego seansu!