Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image Nie otwieraj oczu 2018 Lektor PL

Nie otwieraj oczu 2018 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20182h 02m

Tajemnicza siła dziesiątkuje światową populację i pewna jest tylko jedna rzecz — gdy to zobaczysz, odbierzesz sobie życie. W tej sytuacji Malorie mierzy się z nieznanym, próbując przy tym ocalić w sobie miłość i nadzieję.

W obliczu nieznanego globalnego terroru matka musi znaleźć siłę, by uciec ze swoimi dziećmi przez zdradziecką rzekę w poszukiwaniu bezpieczeństwa. Z powodu niewidzialnych zabójczych sił, niebezpieczna podróż musi być ślepa. Reżyserowana przez zwycięzcę Emmy Susanne Bier. Bird Box to thriller z udziałem laureata Oscara Sandry Bullock, Johna Malkovicha, Sarah Paulson i Trevante Rhodes.

Film wzbudził tendencję ludzi (często dzieci) próbujących podróżować na odległość z zawiązanymi oczami. Zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Kiedy filmy zaczęły pojawiać się na mediach społecznościowych wpadających. Na przedmioty i raniących się, Netflix wydał oświadczenie, które zniechęciło widzów. Do podjęcia tak zwanego wyzwania „Bird Box”.

Film zawiera materiał z prawdziwej kanadyjskiej sceny katastrofy. W dniu 6 czerwca 2013 r. Pociąg towarowy przewożący ropę naftową wykoleił się. I eksplodował w Lac-Megantic w prowincji Quebec, zabijając 47 osób. 21 stycznia 2019 roku Netflix przeprosił za dołączenie materiału filmowego.

Nie otwieraj oczu

Film rozgrywa się w północnej Kalifornii i wspomina o kilku miastach w północnej Kalifornii. Malorie i dzieci przemierzają rzekę Smith w hrabstwie Del Norte, w pobliżu granicy z Kalifornią i Oregonem. Według San Francisco Chronicle, dom, w którym schronili się ocaleni, znajduje się w Monrowii. Niedaleko Los Angeles, a większość innych niż lasów / rzek została nakręcona w Los Angeles.

O 13:05 jest strzał z opuszczonego wózka dziecięcego toczącego się po ulicy. Może to być ukłon w stronę cichego klasyka „Pancernik Potiomkin” (1925), w którym dziecko w powozie stacza długie schody podczas sceny masowej przemocy. (Ta słynna scena została również zacytowana w innych filmach, takich jak „The Unntouchables” (1987).) Wizerunek opuszczonego dziecka stanowi potężną reprezentację społeczeństwa schodzącego w chaos.

Wkrótce musi uciekać z dwójką dzieci w dół zdradliwej rzeki do jedynego miejsca mogącego zapewnić im schronienie. Jednak aby mieć szansę na przeżycie, uciekinierzy muszą odbyć całą dwudniową podróż z zasłoniętymi oczami.

Genre: Dramat, Thriller

Director: Eric Glasser, Matt McKinnon, Susanne Bier

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy