Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image Niedobrani 2019 Lektor PL

Niedobrani 2019 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20192h 5m

Fred nie jest typem amanta. Potargana broda, kilka zbędnych kilogramów i ciuchy z liceum nie czynią go ikoną stylu. Niewyparzony język i specyficzne poczucie humoru utrudniają zawrotną karierę. Charlotte jest jego zupełnym przeciwieństwem. Piękna, ambitna i powściągliwa, przebojem zdobywa polityczne szczyty i mogłaby mieć każdego mężczyznę, gdyby tylko znalazła czas na życie prywatne.

Fred Flarsky (Seth Rogen) jest utalentowanym i swobodnym dziennikarzem z zamiłowaniem do kłopotów. Charlotte Field (Charlize Theron) jest jedną z najbardziej wpływowych kobiet na świecie. Inteligentna, wyrafinowana i osiągnięta, jest potężnym dyplomatą z talentem do … cóż, głównie wszystkiego. Oboje nie mają ze sobą nic wspólnego, z wyjątkiem tego, że była jego opiekunką do dzieci i miłością do dzieciństwa. Kiedy Fred niespodziewanie łączy się z Charlotte, oczarowuje ją swoim samodepresyjnym humorem i wspomnieniami jej młodzieńczego idealizmu. Gdy przygotowuje się do startu w wyborach prezydenckich, Charlotte impulsywnie wynajmuje Freda jako autora wypowiedzi, ku przerażeniu jej zaufanych doradców.

To piąta współpraca filmowa między Sethem Rogenem i Randallem Parkem, po Neighbours, The Interview, The Night Before i The Disaster Artist, chociaż większość tych filmów, Rogen & Park nie pojawia się razem na ekranie.

Charlize Theron, Seth Rogen i Bob Odenkirk pojawili się w różnych sezonach Arrested Development. Odenkirk za jeden odcinek, jak doradca małżeński Lindsay & Tobias, w sezonie 1, Theron jako miłość Michaela Blutha w sezonie 3 i Seth Rogan jako młody George Bluth w sezonie 4

Genre: Komedia, Romans

Director: Jonathan Levine

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy