Background
Image Niedobrani 2019 Lektor PL

Niedobrani 2019 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20192h 5m

Fred nie jest typem amanta. Potargana broda, kilka zbędnych kilogramów i ciuchy z liceum nie czynią go ikoną stylu. Niewyparzony język i specyficzne poczucie humoru utrudniają zawrotną karierę. Charlotte jest jego zupełnym przeciwieństwem. Piękna, ambitna i powściągliwa, przebojem zdobywa polityczne szczyty i mogłaby mieć każdego mężczyznę, gdyby tylko znalazła czas na życie prywatne.

Fred Flarsky (Seth Rogen) jest utalentowanym i swobodnym dziennikarzem z zamiłowaniem do kłopotów. Charlotte Field (Charlize Theron) jest jedną z najbardziej wpływowych kobiet na świecie. Inteligentna, wyrafinowana i osiągnięta, jest potężnym dyplomatą z talentem do … cóż, głównie wszystkiego. Oboje nie mają ze sobą nic wspólnego, z wyjątkiem tego, że była jego opiekunką do dzieci i miłością do dzieciństwa. Kiedy Fred niespodziewanie łączy się z Charlotte, oczarowuje ją swoim samodepresyjnym humorem i wspomnieniami jej młodzieńczego idealizmu. Gdy przygotowuje się do startu w wyborach prezydenckich, Charlotte impulsywnie wynajmuje Freda jako autora wypowiedzi, ku przerażeniu jej zaufanych doradców.

To piąta współpraca filmowa między Sethem Rogenem i Randallem Parkem, po Neighbours, The Interview, The Night Before i The Disaster Artist, chociaż większość tych filmów, Rogen & Park nie pojawia się razem na ekranie.

Charlize Theron, Seth Rogen i Bob Odenkirk pojawili się w różnych sezonach Arrested Development. Odenkirk za jeden odcinek, jak doradca małżeński Lindsay & Tobias, w sezonie 1, Theron jako miłość Michaela Blutha w sezonie 3 i Seth Rogan jako młody George Bluth w sezonie 4

Genre: Komedia, Romans

Director: Jonathan Levine

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy