Background
Image Niezapomniane święta 2022 Lektor PL

Niezapomniane święta 2022 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20221h 35m

przynęta na prawdziwy powrót Lindsay Lohan została powiązana bardziej z nagłówkiem niż drobnym drukiem, pierwsza główna rola niespokojnej gwiazdy od ponad dekady ma większe znaczenie niż to, w czym faktycznie występuje.

Ponieważ dla wielu z nas o pewnym wiek i pewna inwestycja w popkulturę, entuzjastycznie nagłaśniane wzloty i przeważnie upadki jej życia dały nam głęboko zakorzenione pragnienie, aby odniosła sukces, działając przeciwko negatywnemu postrzeganiu tabloidów i branży, a także działając przeciwko jej najgorszemu ja.

Podręcznikowe przejście od przedwcześnie dojrzałej nastolatki do dwudziestokilkuletniego rozrywacza nieuchronnie przysłoniło niezaprzeczalny fakt, że Lohan u szczytu kariery była postacią zwycięską, naturalną, która w młodym wieku dawała sobie radę z niektórymi z wielkich.

Jej powrót na ekran jest zarówno mniejszy, jak i większy; mniejszy, ponieważ jest w świątecznym filmie sąsiadującym z Hallmark, i większy, ponieważ będzie dostępny w serwisie Netflix , gdzie prawdopodobnie będzie znaczącym hitem dla publiczności spragnionej a) świątecznego puchu i b) świątecznego puchu z Lindsay Lohan w roli głównej.

Genre: Komedia, Romans

Director: Chris Copier, Evan Lai-Hipp, Janeen Damian, Lex Hogan

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy