Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image Nieznośny Ciężar Wielkiego Talentu 2022 Lektor PL

Nieznośny Ciężar Wielkiego Talentu 2022 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20221h 47m

Głęboka i niezachwiana miłość do rozległej filmografii Nicolasa Cage’a nie jest całkowitym wymogiem, aby cieszyć się Nieznośnym ciężarem ogromnego talentu, przyjemnie metamorfozową nową komedią akcji współtwórcy Ghosted, Toma Gormicana, ale z pewnością by to pomogło.

W końcu jest to film stworzony specjalnie dla marki fanów Cage, najbardziej oddanych pracy aktora. Osoba, o której mówię, jest gotowa oddać ujęcie w prawie każdym filmie, o ile Cage się w nim pojawi; osoba, która uważa, że ​​bez względu na to, czy film jest dobry, czy nie, prawdopodobnie zobaczysz w jego wykonaniu coś nowatorskiego i/lub bardzo niezwykłego. Taka jest reputacja Cage’a, który ma 40 lat kariery aktorskiej, która nie wykazuje oznak spowolnienia i nie stracił nic ze szczególnego ducha, który uczynił go jednym z najtrwalszych aktorów Hollywood.

I choć ta reputacja może czasem niesprawiedliwie sprowadzać się do nadmiernie uproszczonej karykatury – w końcu ma tyle cichych i emocjonalnie ugruntowanych występów, ile ma absurdalnie przesadnych – sam Cage nie wykazywał szczególnego zainteresowania zmianą swojej trajektorii, aby tego uniknąć. Zawsze był tak bardzo zajęty żartem, całkowicie świadomy tego, jak jego wybory są postrzegane przez publiczność pochłaniającą jego pracę, jeśli nie konkretnie zabiegając o to postrzeganie.

Genre: Akcja, Komedia, Kryminał

Director: Tom Gormican

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy