Background
Image O psie który wrócił do domu 2019 Lektor PL

O psie który wrócił do domu 2019 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20191h 36m

Pies podróżuje 400 mil w poszukiwaniu swojego właściciela.

Pies, który gra dorosłą wersję Belli, nazywa się Shelby i była psem ratowniczym. Znaleziono ją na złomowisku w Tennessee.

Wilki w tym filmie są naprawdę kooplastami, które są hybrydą wilka-kojota. Regularne wilki zamieszkujące północno-zachodnie stany amerykańskie (w tym Alaska). Północne części regionu Wielkich Jezior i Kanady są szare / szare i białe, natomiast kojoty mają brązowe. Brązowe, szaro-szare i białe futro. Oba gatunki canida są rzadko czarne. Kojoty, które są częściowo wilkami, zamieszkują północno-wschodnie stany amerykańskie i wschodnią Kanadę.

Chociaż ten film został nakręcony w całej zachodniej prowincji Kanady, Kolumbii Brytyjskiej, to właśnie w Kolorado znajduje się północno-zachodnie państwo amerykańskie. Konkretnymi miastami dla jego fabuły są Denver, Durango i Gunnison.

Ten film fabularny zawiera dwie niezwykłe północnoamerykańskie kopytne. Które można znaleźć tylko w północnych i zachodnioamerykańskich stanach, które są łosiami i bizonami. Łosi występują również na Alasce iw każdej kanadyjskiej prowincji. Podczas gdy bizony są obecne tylko w borealnych lasach Alaski i kanadyjskich prowincjach prerii. (Manitoba, Saskatchewan i Alberta), jak również na ich terytoriach (w szczególności w Jukonie i Terytoriach Północno-Zachodnich).

WILHELM SCREAM: Rybak wpada do wody. Miało to miejsce podczas montażu łowieckiego Belli.

Zarówno psy, jak i koty pojawiają się w tym filmie i są głównym tematem fabuły, mimo że film nosi tytuł „Dog’s Way Home”, bez odniesienia do kota.

A Dog’s Way Home

Genre: Dramat, Familijny

Director: Charles Martin Smith

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy