Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image Obcy Przymierze 2017 Lektor PL

Obcy Przymierze 2017 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20172h 2m

Prawie jedenaście lat po daremnej i katastrofalnej wyprawie na dalekim księżycu LV-223, Przymierze wyposażone w ponad 2000 kolonistów w hibernacji kriogenicznej, wyznaczyło kurs dla odległej planety Origae-6 z zamiarem zbudowania nowy Świat.

Zamiast tego, fałszywa transmisja nakłoni załogę do pobliskiej nadającej się do zamieszkania małej planety, która przypomina Ziemię.

Nic nie podejrzewający członkowie Przymierza będą musieli poradzić sobie z biologicznymi wrogami przekraczającymi ludzkie pojmowanie.

Ostatecznie, co miało być pokojową misją badawczą, wkrótce zamieni się w desperacką akcję ratunkową w głąb zimnej nieskończonej przestrzeni. 

W dniu 27 listopada 2015 r. Reżyser Ridley Scott ogłosił, że film ten będzie drugim (poPrometeuszu (2012)) w nowej trylogii kosmitów, która odbędzie się bliżej i doprowadzi do pierwotnej Obcy – 8.
Pasażer Nostromo(1979) film. Później zasugerował, że może być nawet czwarty film z prequelu. 
Jednak przyszłość serii stała się niepewna po zakupie 20th Century Fox przez Disneya w grudniu 2017 roku.
Następny film, zatytułowany „Alien: Awakening”, został wprowadzony do produkcji w tym samym miesiącu, ale według niektórych źródeł projekt został odłożony na czas nieokreślony.
 Jako powody wymieniano komercyjną słabszą stronę Alien: Covenant, a także jej letnią akceptację krytyków i fanów, chociaż Disney nie wydał oficjalnych oświadczeń.
 Sam Scott utrzymuje jednak, że projekt wciąż żyje i zamierza zakończyć tę trylogię.
W przeciwieństwie do Davida Walter mówi z amerykańskim akcentem.

Alien Covenant

Genre: Horror, Sci-Fi, Thriller

Director: Claire Frayn, Danielle Blake, Greg Tynan, Matthew Webb, Melina Burns, Merran Elliot, Raymond Kirk, Ridley Scott, Sarah Hood, Scott Lovelock

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy