Background
Image Obcy Przymierze 2017 Lektor PL

Obcy Przymierze 2017 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20172h 2m

Prawie jedenaście lat po daremnej i katastrofalnej wyprawie na dalekim księżycu LV-223, Przymierze wyposażone w ponad 2000 kolonistów w hibernacji kriogenicznej, wyznaczyło kurs dla odległej planety Origae-6 z zamiarem zbudowania nowy Świat.

Zamiast tego, fałszywa transmisja nakłoni załogę do pobliskiej nadającej się do zamieszkania małej planety, która przypomina Ziemię.

Nic nie podejrzewający członkowie Przymierza będą musieli poradzić sobie z biologicznymi wrogami przekraczającymi ludzkie pojmowanie.

Ostatecznie, co miało być pokojową misją badawczą, wkrótce zamieni się w desperacką akcję ratunkową w głąb zimnej nieskończonej przestrzeni. 

W dniu 27 listopada 2015 r. Reżyser Ridley Scott ogłosił, że film ten będzie drugim (poPrometeuszu (2012)) w nowej trylogii kosmitów, która odbędzie się bliżej i doprowadzi do pierwotnej Obcy – 8.
Pasażer Nostromo(1979) film. Później zasugerował, że może być nawet czwarty film z prequelu. 
Jednak przyszłość serii stała się niepewna po zakupie 20th Century Fox przez Disneya w grudniu 2017 roku.
Następny film, zatytułowany „Alien: Awakening”, został wprowadzony do produkcji w tym samym miesiącu, ale według niektórych źródeł projekt został odłożony na czas nieokreślony.
 Jako powody wymieniano komercyjną słabszą stronę Alien: Covenant, a także jej letnią akceptację krytyków i fanów, chociaż Disney nie wydał oficjalnych oświadczeń.
 Sam Scott utrzymuje jednak, że projekt wciąż żyje i zamierza zakończyć tę trylogię.
W przeciwieństwie do Davida Walter mówi z amerykańskim akcentem.

Alien Covenant

Genre: Horror, Sci-Fi, Thriller

Director: Claire Frayn, Danielle Blake, Greg Tynan, Matthew Webb, Melina Burns, Merran Elliot, Raymond Kirk, Ridley Scott, Sarah Hood, Scott Lovelock

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy