Background
Image Obi-Wan Kenobi Powrót Rycerza Jedi 2022 Lektor PL

Obi-Wan Kenobi Powrót Rycerza Jedi 2022 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20220h 58m

Obi-Wan Kenobi: Powrót Jedi” to dokument, który opowiada o kręceniu serialu „Obi-Wan Kenobi”, który był ostatnio transmitowany. Dokument skupia się bardziej na ponownym spotkaniu Ewana McGregora i Haydena Christensena po prawie 17 latach, kiedy po raz ostatni pojawili się razem w „Gwiezdnych wojnach: Epizod III – Zemście Sithów”.

Recenzja: To zdumiewające, że Disney wypuszcza ten dokument prawie trzy miesiące po transmisji głównej serii. W idealnym scenariuszu powinno być odwrotnie. 58-minutowy dokument mógł wywołać więcej szumu i pobudzić ich działania marketingowe. Dlaczego Disney zdecydował się wydać ten dokument teraz, będzie pytaniem, które niepokoi wielu.

Rozbrzmiewający szum i czas, „Obi-Wan Kenobi: Powrót Jedi” przypadnie do gustu zagorzałym fanom „Gwiezdnych wojen”. Zawiera nigdy wcześniej nie widziane zakulisowe nagrania z limitowanej serii „Obi-Wan Kenobi”. Punktem kulminacyjnym tego dokumentu bez wątpienia pozostaje związek Ewana McGregora i Haydena Christensena, którzy po raz ostatni pojawili się razem w „Gwiezdnych wojnach: Część III – Zemsta Sithów”, a był to rok 2005. Reżyser Deborah Chow zabiera widzów w podróż po tym, jak wszystko się połączyło.

Genre: Dokumentalny

Director: David Gelb

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy