Background
Image Obrońca 2022 Lektor PL

Obrońca 2022 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20221h 32m

Hakan (Çagatay Ulusoy) jest dwudziestokilkuletnim facetem, który pracuje dla swojego ojca Neseta (Yücel Erten) w małym sklepie z antykami na Wielkim Bazarze w Stambule.

Ale ma marzenia, które zaczynają się od antykwariatu w centrum miasta, który otworzy ze swoim kuzynem Memo (Cankat Aydos) w cieniu siedziby firmy zajmującej się handlem nieruchomościami prowadzonej przez jego bohatera, Faysala Erdema (Okan Yalabik). Ale Neset nie pożyczy im pieniędzy, ponieważ uważa, że ​​są niedojrzali i impulsywni.

Erdem złożył ofertę na renowację 1500-letniej świątyni Hagia Sophia, ale konkurują z nią inni… dopóki, że tak powiem, nie ma ich już na zdjęciu. Pokazuje, że Erdem, który zbudował swoje imperium z okoliczności podobnych do Hakana, nie cofnie się przed niczym, by zdobyć to, czego chce.

Hakan odkrywa, kiedy odwiedza posiadłość Erdem, aby dostarczyć dywan, który Erdem wynajmuje, więc decyduje się na rozmowę kwalifikacyjną. Asystent Erdema, Leyla ( Okan Yalabik ), podczas wywiadu kpi z pewności siebie i braku wykształcenia Hakana, nawet gdy Hakan przypomina jej, że Erdem nigdy nie chodził na studia. Wychodząc, ratuje dziewczynę przed spadającym żyrandolem, co Erdem zauważa. Mówi Leyli, żeby go zatrudniła.

Genre: Horror

Director: Lenin M. Sivam

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy