backdrop
Image Odnajdę cię 2018 PL

Odnajdę cię 2018 PL Cały film Online

20181h 43m

Córka policjantki Justy – Lena zostaje uprowadzona. Kobieta, aby ją uratować decyduje się popełnić przestępstwo.

Trwa policyjna obława na żołnierza (Dariusz Chojnacki), który ma na sumieniu niemal wszystkich członków swojego oddziału.

Przestępcę udaje się zwabić w pułapkę, ale doświadczona policjantka Justa (Ewa Kaim) popełnia prosty błąd i ścigany wymyka się obławie.

W konsekwencji uchybień, kobieta zostaje wysłana na przymusowy urlop. Ambicja dyktuje jej jednak inne rozwiązanie.

Zamiast zająć się narastającymi problemami we własnej rodzinie, porzuca wszystko i wraca do miasteczkaswojego dzieciństwa, gdzie dorastał również jej przeciwnik.

Podczas gdy Justa szuka tropów, mogących doprowadzić ją do kryjówki przestępcy, on sam dociera do jej bliskich i porywa córkę policjantki – Lenę.

Postawiona pod ścianą, szantażowana kobieta, by odzyskać swoje życie i uratować dziecko, będzie musiała popełnić przestępstwo, wystawiając na śmierć Grzegorza (Piotr Stramowski) – ostatniego ocalałego z oddziału przestępcy.

Próbując wybrnąć z sytuacji, policjantka rozpocznie morderczą grę z prześladowcą. Stawką w zaciętym pojedynku na spryt i intelekt będzie życie jej ukochanej córki.

„Odnajdę cię” Beaty Dzianowicz to zupełnie nowy styl w dorobku tej reżyserki i scenarzystki (znanej między innymi z dokumentów oraz z „Plebanii”). Mamy tutaj mroczny klimat (podkreślany dodatkowo bardzo udaną muzyką Mariusza Goli – to jeden z najjaśniejszych

Film miał swoją premierę na Festiwalu Młodzi i Film i wywarł na mnie pozytywne wrażenie. Jest kilka elementów, które nie sprawdzają się, na czele z zawiłym i nieprzekonującym wątkiem śledztwa i motywami zabójcy… Ale film ciągnie rewelacyjna Kaim w roli twardej, ale zniuansowanej …

Genre: Kryminał

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy


Życzymy miłego seansu!