Background
Image Oszustki 2019 Lektor PL

Oszustki 2019 Lektor PL Cały film Online

20191h 33m

Młody milioner stanie się obiektem rywalizacji dwóch oszustek, zarabiających na życie wyłudzaniem pieniędzy od zamożnych mężczyzn.

Anne Hathaway powiedziała w wywiadzie dla Good Morning America,że unikała wykonywania tradycyjnego angielskiego akcentu dla tego filmu. Powiedziała, że ​​publiczność wie, że jest Amerykanką i mogłaby potencjalnie szydzić z jej licznych angielskich postaci. Tak więc, ponieważ jej postać Josephine jest oszustką. Hathaway występował tak, jakby Josephine w ogóle nie była Anglikiem, ale mówi w angielskim akcentie jako kolejny con.

Ponieważ ocena filmu PG-13 była pierwotnie „R”, Rebel Wilson musiał wyjść i spierać się z zarządem, że film nie jest bardziej zbzikowany niż podobne komedie, które otrzymały oceny PG-13 z udziałem męskich aktorów. Jej wysiłki zwyciężyły.

Jest to reklamowane jako remake Parszywe dranie (1988), ale z udziałem Steve’a Martina , Michaela Caine’a i Glenne Headly . „Dirty Rotten Scoundrels” to właściwie remake Opowiesc do pierś (1964) z Marlonem Brando , Davidem Nivenem i Shirley Jones .

Na pokazie Stephena Colberta Anne Hathaway ujawniła, że ​​jej linia reklamowa. „Cóż, to było nieoczekiwane” opierała się na czasie, kiedy jej ojciec otrzymał niewłaściwy lek. I musiał go spać w swoim mieszkaniu. Poślizgnął się i upadł w łazience i uderzył się w głowę. Kiedy była zaniepokojona i pytała, czy wszystko w porządku, powiedział: „Cóż, to było nieoczekiwane”.

Genre: Komedia

Director: Chris Addison

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy


Życzymy miłego seansu!