Background
Image Pada Shrek 2007 PL

Pada Shrek 2007 PL Cały film Online na Filman, Cda

200721m

W Shrek the Halls widać i zdajemy sobie sprawę, że Shrek nie ma pojęcia o tym, czym są Święta Bożego Narodzenia i daje osiołowi do zrozumienia, że ​​”Ogry nie obchodzą świąt Bożego Narodzenia”, ale w końcu poddaje się i postanawia przygotować się na Święta Bożego Narodzenia. własne „ogr” sposób.

Z pomocą Fiony i ich dzieci, w końcu przygotowuje się na Boże Narodzenie, ale jest w tym wszystkim pewien zwrot, ale w końcu wszystko okazuje się w porządku.

W mojej ojczyźnie opowiadamy zupełnie inną historię o Mikołaju Nicolas.

On nie jest zrobiony z gofrów. Ten Święty był uprzejmy.

On nic takiego nie był / Święty Mikołaj, którego znam / Był gorącym łacińskim kotem! / Był ubrany w futro / Od głowy do łapek / I stał tam bohaterski, / Prawdziwy Święty … Pazury. / Czerwone są jego buty / I taka jest jego peleryna; / Jego miecz to laska / Który smakuje jak krab. / Nosi cienki pasek / I skórzany krawat / I jest ładny, rozmyta rzecz / Która zwisa z jego … kapelusza.

Moja mama zawsze powtarzała: „Święta Bożego Narodzenia nie są święta, póki ktoś nie płacze!” Zwykle to czyjś ja.

Była noc przed Bożym Narodzeniem, a nie bagno robił / Jak mama i dzieci bawili się kazoo podczas snu / Dom był widokiem, który spowodowałby spadek ogra / Ponieważ był mdły słodki jak kupa jednorożca / A kto powinien przybyć, aby pomóc tej utraconej sprawie? / Wredny, faul … i przystojny Ogre Claus!

 

Pada Shrek

 

Genre: Animacja, Familijny, Fantasy, Komedia, Przygodowy

Director: Gary Trousdale

Tags: , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy