Background
Image Pan Wypadek Wakacje zabójcy 2022 Lektor PL

Pan Wypadek Wakacje zabójcy 2022 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20221h 36m

W Accident Man: Hitman’s Holiday Mike Fallon (Scott Adkins, Legacy of Lies , One Shot ) leży na Malcie po wydarzeniach z pierwszego filmu. Cóż, nie tak nisko, bo wrócił do biznesu, inscenizując śmiertelne wypadki za odpowiednią cenę. Unikał większości kontaktów z ludźmi, z wyjątkiem Wong Siu-ling (Sarah Chang, The Trigonal: Fight for Justice , Blood Hunters: Rise of the Hybrids ), który jest jak Cato dla swojego inspektora Clouseau.

To się zmienia, gdy spotyka Finicky Fred (Perry Benson, Dead Cert, Me, Myself i Di), który był chyba jedynym z jego przyjaciół, którego nie zabił w poprzednim filmie. Szybko wznawia grę Q z Jamesem Bondem Mike’a, wymyślając skandaliczne sposoby zabijania bez wzbudzania podejrzeń. Zabijanie to ich sprawa, a interes jest dobry.

A przynajmniej dopóki ktoś nie spróbuje zabić Dante Zuuzera (George Fouracres, Chubby Funny, Don’t Hug Me I’m Scared) beznadziejnie nieudolnego syna lokalnej szefowej mafii pani Zuuzera (Flaminia Cinque, Attack the Block, Trickster ) i sprawia, że ​​wygląda jak dzieło Mike’a.

Genre: Akcja, Komedia, Kryminał

Director: George Kirby, Harry Kirby

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy