Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image Pasażer 2018 Lektor PL

Pasażer 2018 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20181h 45m

Teraz ciężko pracujący sprzedawca ubezpieczeń na życie i opiekuńczy członek rodziny, były oficer policji, Michael MacCauley, przejął podmiejską kolejkę do Nowego Jorku przez ostatnie dziesięć lat.

Ale, niespodziewanie, sytuacja ulegnie pogorszeniu, gdy podczas jednej z jego codziennych podróży tajemniczy pasażer, Joanna, sprawi, że Michael będzie hojną i kuszącą propozycją znalezienia pojedynczych poważnych konsekwencji dla osoby dojeżdżającej do pracy.

Czy to jest chory żart, czy to naprawdę poważna sytuacja? Gdy Michael wygrywa z czasem, by rozwiązać tę nikczemną zagadkę, wszyscy na pokładzie są podejrzani, w sytuacji, w której zdecydowanie więcej niż na pierwszy rzut oka. Czy może on zdecydować, kto jest tym razem?

Fabuła filmu wykazuje podobieństwa z poprzednim filmem Neesona Non-Stop (2014).

Oba filmy mają charakter podróży Neesona; obie postacie szukają pasażera, który ukrywa coś, co stawia innych w niebezpieczeństwie; obaj są podejrzani przez władze, że sami są przestępcami; oboje ratują dzień pod koniec filmu.

Szesnaście osobowości, o których wspomina Joanna, gdy rozpoczyna pierwszą rozmowę w pociągu, to typy Myers Briggs.

Genre: Akcja, Dramat, Kryminał, Tajemnica, Thriller

Director: Carole Taylor, Irene Chawko, Jaume Collet-Serra, Pasażer, Pasażer 2018, Pasażer cały film, Pasażer cda, Pasażer chomikuj, Pasażer ekino, Pasażer online, Pasażer zalukaj

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy