Background
Image Pasażer 2018 Lektor PL

Pasażer 2018 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20181h 45m

Teraz ciężko pracujący sprzedawca ubezpieczeń na życie i opiekuńczy członek rodziny, były oficer policji, Michael MacCauley, przejął podmiejską kolejkę do Nowego Jorku przez ostatnie dziesięć lat.

Ale, niespodziewanie, sytuacja ulegnie pogorszeniu, gdy podczas jednej z jego codziennych podróży tajemniczy pasażer, Joanna, sprawi, że Michael będzie hojną i kuszącą propozycją znalezienia pojedynczych poważnych konsekwencji dla osoby dojeżdżającej do pracy.

Czy to jest chory żart, czy to naprawdę poważna sytuacja? Gdy Michael wygrywa z czasem, by rozwiązać tę nikczemną zagadkę, wszyscy na pokładzie są podejrzani, w sytuacji, w której zdecydowanie więcej niż na pierwszy rzut oka. Czy może on zdecydować, kto jest tym razem?

Fabuła filmu wykazuje podobieństwa z poprzednim filmem Neesona Non-Stop (2014).

Oba filmy mają charakter podróży Neesona; obie postacie szukają pasażera, który ukrywa coś, co stawia innych w niebezpieczeństwie; obaj są podejrzani przez władze, że sami są przestępcami; oboje ratują dzień pod koniec filmu.

Szesnaście osobowości, o których wspomina Joanna, gdy rozpoczyna pierwszą rozmowę w pociągu, to typy Myers Briggs.

Genre: Akcja, Dramat, Kryminał, Tajemnica, Thriller

Director: Carole Taylor, Irene Chawko, Jaume Collet-Serra, Pasażer, Pasażer 2018, Pasażer cały film, Pasażer cda, Pasażer chomikuj, Pasażer ekino, Pasażer online, Pasażer zalukaj

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy