Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image Perfekcyjne połączenie 2022 Lektor PL

Perfekcyjne połączenie 2022 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20221h 41m

Adam Demos i Victoria Justice w A Perfect Pairing Napisane przez Hilary Galanoy i Elizabeth Hackett, duet, który dał widzom Netflix Love, Guaranteed i Falling Inn Love , A Perfect Pairing(ledwo) wznosi się powyżej wspomnianych rom-comów z dwóch powodów: uroczych głównych bohaterów i oszałamiającej kinematografii. Zdjęcia Bena Notta wyprzedzają o ligę wcześniejsze komedie romantyczne. Odświeżająca paleta kolorów sprawia, że ​​zielenie, błękity, fiolety i róże pojawiają się na ekranie i wydają się świetliste.

W dzień i w nocy australijski krajobraz jest dopracowany do perfekcji, prawie tak, jakby była to sprytna reklama turystyczna z Land Down Under. Żywość i faktura przyciągają wzrok i głęboko angażują się w to, co dzieje się na ekranie. Scenariusz jest wciąż wątły i puszysty, a aktorstwo jest takie proste, ale technika Notta tworzy zachęcającą atmosferę, która przyciąga.

Victoria Justice i Adam Demos mają przyzwoitą chemię, która nie jest tak rozbudowana, jak można by mieć nadzieję. Jednak każdy jest charyzmatyczny na swój sposób — tylko nie razem.

Sprawiedliwość hamuje to swoim wypróbowanym i prawdziwym treningiem Nickelodeon (bonus: ona też może pochwalić się swoimi umiejętnościami śpiewania), a Demos jest odpowiednią ilością miękkiej i upartej. Oglądanie tego przypomniało temu autorowi o toczącej się rozmowie o romantycznych filmach bez chemii i seksu oraz o rozpowszechnianiu się tych filmów, które nie mają ognia. Idealne połączenie to doskonały przykład komedii romantycznej, która opiera się na powściągliwości i nie przekraczaniu seksownej linii. I to działa. Lifetime i Hallmark zbudowali imperium na tej taktyce.

Genre: Komedia, Romans

Director: Stuart McDonald

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy