Background
Image Perfekcyjne połączenie 2022 Lektor PL

Perfekcyjne połączenie 2022 Lektor PL Cały film Online

20221h 41m

Adam Demos i Victoria Justice w A Perfect Pairing Napisane przez Hilary Galanoy i Elizabeth Hackett, duet, który dał widzom Netflix Love, Guaranteed i Falling Inn Love , A Perfect Pairing(ledwo) wznosi się powyżej wspomnianych rom-comów z dwóch powodów: uroczych głównych bohaterów i oszałamiającej kinematografii. Zdjęcia Bena Notta wyprzedzają o ligę wcześniejsze komedie romantyczne. Odświeżająca paleta kolorów sprawia, że ​​zielenie, błękity, fiolety i róże pojawiają się na ekranie i wydają się świetliste.

W dzień i w nocy australijski krajobraz jest dopracowany do perfekcji, prawie tak, jakby była to sprytna reklama turystyczna z Land Down Under. Żywość i faktura przyciągają wzrok i głęboko angażują się w to, co dzieje się na ekranie. Scenariusz jest wciąż wątły i puszysty, a aktorstwo jest takie proste, ale technika Notta tworzy zachęcającą atmosferę, która przyciąga.

Victoria Justice i Adam Demos mają przyzwoitą chemię, która nie jest tak rozbudowana, jak można by mieć nadzieję. Jednak każdy jest charyzmatyczny na swój sposób — tylko nie razem.

Sprawiedliwość hamuje to swoim wypróbowanym i prawdziwym treningiem Nickelodeon (bonus: ona też może pochwalić się swoimi umiejętnościami śpiewania), a Demos jest odpowiednią ilością miękkiej i upartej. Oglądanie tego przypomniało temu autorowi o toczącej się rozmowie o romantycznych filmach bez chemii i seksu oraz o rozpowszechnianiu się tych filmów, które nie mają ognia. Idealne połączenie to doskonały przykład komedii romantycznej, która opiera się na powściągliwości i nie przekraczaniu seksownej linii. I to działa. Lifetime i Hallmark zbudowali imperium na tej taktyce.

Genre: Komedia, Romans

Director: Stuart McDonald

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy


Życzymy miłego seansu!