Background
Image Pinokio 2022

Pinokio 2022 Cały film Online na Filman, Cda

20221h 51m

Ta adaptacja klasycznej opowieści Disneya dość ściśle nawiązuje do oryginalnej historii. Geppetto, stary Włoch, czyni Pinokia na pamiątkę swojego zmarłego syna. Życzy sobie gwiazdy, która ożywia marionetkę. Pinokio, któremu powierzono bycie odważnym, prawdomównym i bezinteresownym, wyrusza w podróż, by stać się prawdziwym chłopcem wraz z Jiminy Cricket, który działa jako jego sumienie.

Historia jest prosta. Kilka niesmacznych postaci próbuje zwieść Pinokia z właściwej ścieżki i jest on zmuszony odnaleźć drogę powrotną, zwykle pod przewodnictwem Jiminy Cricketa. Jest prosty i słodki, ale ostatecznie brakuje mu głębi. To nie jest historia, która sprawia, że ​​myślisz lub czujesz się bardziej niż to konieczne.

Chociaż istnieje wiele innych interesujących postaci, sam Pinokio wydaje się trochę mdły. Naiwność to jedno, ale tytułowy bohater wydaje się nie mieć własnej osobowości. Jest popychany przez innych bez własnej agencji, nawet jego pragnienie bycia prawdziwym chłopcem nie jest zbytnio przemyślane. W rzeczywistości jednym z jego jedynych fascynujących momentów jest scena, w której leży. Kłamstwa w jakiś sposób czynią go bardziej ludzkim, bardziej powiązanym i trójwymiarowym — jak prawdziwy chłopiec. Gdyby spędzili więcej czasu na takich cechach, film mógłby stanowić wspaniałe oświadczenie o tym, jak to jest być prawdziwym i ludzkim. Zamiast tego jest tylko jedna chwila w filmie, a resztę Pinokio spędza na byciu porządnym bucikiem, który wpada w kłopoty tylko dlatego, że nie wie nic lepszego.

Genre: Familijny, Fantasy, Przygodowy

Director: Emma Horton, Lee Grumett, Robert Zemeckis

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy