Background
Image Planeta Singli 3 2019 PL

Planeta Singli 3 2019 PL Cały film Online na Filman, Cda

20191h 59m

Każdy ma problemy z rodziną. Tomek i Ania wreszcie decydują się na ślub. Wesele – na prośbę Ani – odbędzie się na wsi, u krewnych Tomka. Z którymi ten od pewnego czasu nie utrzymuje kontaktów. Okaże się, że jego bracia i matka są jak włoska rodzina – każda rozmowa grozi wybuchem. A od wielkiej miłości do awantury jest czasami tylko krok. Do tego matka Ani, która przyjeżdża na wesele z dużo młodszym partnerem, rozmija się z wyobrażeniami matki. Tomka o statecznej teściowej dla syna. Nie zabraknie nowych problemów w życiu weselnych gości – Oli i Bogdana. Których małżeństwo zostanie wystawione na ciężką próbę przez raczkującego Mikołaja, a także Zośki, która polską wieś oglądała dotychczas tylko na Instagramie. Ale prawdziwą iskrą pod beczką prochu będzie dopiero niespodziewany przyjazd na ślub od lat niewidzianego ojca Tomka.

Przypomnijmy co było w pierwszej części:

Jest jednym z najlepszych osobistości w kraju: szybko mówiącym gospodarzem telewizyjnym, ale który może żartować z każdej sytuacji. Kobiety chcą być z nim, mężczyźni, czy chcą być tacy jak on. Szuka nowego tematu do omówienia w swoim popularnym talk-show. Jest nauczycielką w szkole muzycznej – nieśmiałą dziewczyną szukającą pana Perfecta na internetowej stronie randkowej. Pomoże jej zrealizować swój potencjał i nauczy ją. Jak rozpoznać różne typy mężczyzn na tym, ale czym są, nauczy go, czym jest prawdziwe życie. Spektakl stanie się ogromnym hitem. Wygląda na to, że są przeznaczone do zakochania się i bycia razem, ale pewnego dnia spotyka się z Panem Perfectem w sieci.

Genre: Komedia, Romans

Director: Michał Chaciński, Sam Akina

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy