Background
Image Podatek od miłości 2018 PL

Podatek od miłości 2018 PL Cały film Online na Filman, Cda

20181h 42m

Kim jest naprawdę Marian (Grzegorz Damięcki)? Facet do towarzystwa i Sexy Guru? Coachem o kontrowersyjnych metodach?

A może po prostu sprytny oszust uwodzi płci przeciwnej? To zagadka, z której będzie musiał zmierzyć się ambitny inspektor podatkowy Klara (Aleksandra Domańska).

Czy nieugięta służba rodzinna zdołała odzyskać Mariana? Czy jest gotów stracić i kontrolować coś po raz pierwszy w swoim życiu?

Surowa inspektor Klara (Aleksandra Domańska) ściga domniemanego oszusta podatkowego – cynicznego, acz pełnego uroku Mariana (Grzegorz Damięcki), który przez niefrasobliwość i dobre serce popadł w kłopoty podatkowe.

Kiedy los „ściganego” wydaje się przesądzony, nieoczekiwanie i wbrew wszelkim regułom Klara i Marian zakochują się. Uruchomi to ciąg komicznych wydarzeń, które odmienią życie bohaterów.

On dla dobra sprawy może zostać facetem do towarzystwa. Ona może trafić do więzienia. Czy tak się stanie?

I czy jest przygotowana na to, by po raz pierwszy w życiu stracić nad czymś kontrolę?

Ona – skuteczna pracowniczka Urzędu Skarbowego. On to domniemany oszust podatkowy, który wpada w jej sidła. Spotykają się przypadkiem. Rozpoczyna się prawdziwa przygoda pełna wzlotów i upadków.

Marian jest cyniczny, lecz niepozbawionym uroku bawidamkiem, który przez swoją niefrasobliwość i niezwykle dobre serce popada w tarapaty. Kiedy trafia w ręce Klary, jego sprawa zdaje się przesądzona.

Genre: Komedia

Director: Bartłomiej Ignaciuk

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy