Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image Pokémon Detektyw Pikachu 2019 Dubbing PL

Pokémon Detektyw Pikachu 2019 Dubbing PL Cały film Online na Filman, Cda

20191h 44m

Historia zaczyna się, gdy tajemniczy detektyw Harry Goodman zaginął w tajemniczy sposób.

Pomocne w śledztwie jest były partner Harry’ego Pokémona, Detective Pikachu: wesołe, mądre i urocze super-zabójcy. Twierdził, że są wyjątkowo wyposażeni, aby komunikować się ze sobą, Tim i Pikachu łączą siły w ekscytującej przygodzie, aby rozwikłać splątaną tajemnicę. Ściganie śladów razem przez oświetlone neonami ulice Ryme City – rozległej, nowoczesnej metropolii. W której ludzie i Pokémon żyją obok siebie w hiperrealistycznym świecie akcji na żywo. Spotykają różnorodną obsadę postaci Pokémonów i odkrywają szokujące spisek, który mógłby zniszczyć to pokojowe współistnienie i zagrozić całemu wszechświatowi Pokémonów.

Tim wspomina, że ​​film gangsterski w telewizji to „stary film gangsterski”. Pokazywany klip to właściwie „Angels With Filthy Souls”, film w filmie, który pojawił się w oryginalnym Kevin sam w domu (1990).

Dzień przed kinowym filmem cały film „wyciekł” na YouTube. W rzeczywistości kliknięcie tego filmu spowoduje odtworzenie minuty filmu.

W czasie produkcji było ponad 800 Pokémonów. Poinformowano, że Detektyw Pikachu będzie zawierał nieco ponad 60 Pokémonów.

Realistyczny styl Pokémonów został oparty na grafice RJ Palmer. Projektant filmu odkrył go, gdy szukał realistycznych projektów Pokémonów w Internecie. Był pod takim wrażeniem grafiki Palmera, że ​​dał mu pracę jako artysta koncepcyjny filmu.

Genre: Akcja, Familijny, Komedia, Przygodowy, Sci-Fi, Tajemnica

Director: Rob Letterman

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy