Background
Image Poker Face 2022 Lektor PL

Poker Face 2022 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20221h 35m

Kiedy słyszysz wyrażenie „pokerowa twarz”, możesz utkwić w głowie pewną popową piosenkę lub wyczarować obraz stoicyzmu, nieczytelności — rodzaj ekspresji, który pomaga hazardzistom zabrać pulę do domu.

Russell Crowe jest mistrzem w takiej męskiej beznamiętności. Nawet gdy ryczy o zemście jako Javert w „Nędznikach” lub o rozpadzie w „Pięknym umyśle”, ma w sobie solidność. Niestety, chociaż solidność może być korzystna — na przykład niezawodna, godna zaufania — może być również nudna. Taki jest upadek „Poker Face”, nowego filmu fabularnego napisanego i wyreżyserowanego przez Crowe’a, z jego udziałem.

Pierwszy scenariusz Crowe’a, na podstawie opowiadania Stephena M. Coatesa, opowiada o Jake’u Foleyu (Crowe), australijskim łobuzie, który wraz ze swoim najlepszym przyjacielem Andrew (granym przez RZA) wykorzystał swoje nastoletnie umiejętności pokerowe do stworzenia pierwszego internetowego przedsięwzięcia pokerowego. W rezultacie Jake jest szalenie bogaty. Po duchowej konsultacji z guru i kilku halucynogenach organizuje spotkanie z trójką pozostałych przyjaciół z dzieciństwa: Alexem (Aden Young, „Ja, Frankenstein”), Mikiem (Liam Hemsworth, „Igrzyska śmierci”) i Paulem (Steve Bastoni, „Matrix ponownie załadowany”).

Genre: Dramat, Thriller

Director: Russell Crowe

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy