Background
Image Polaroid 2019 Lektor PL

Polaroid 2019 Lektor PL Cały film Online

20191h 28m

Nastolatka Bird Fitcher kupuje w antykwariacie tajemniczy aparat. Polaroid czasy świetności ma już za sobą, ale jest wciąż sprawny. Grupa przyjaciół uznaje go za doskonały gadżet na zbliżającą się imprezę, ale niedługo potem osoby uwiecznione na zdjęciach zaczynają ginąć w niewyjaśnionych okolicznościach. Czy bohaterom uda się oszukać przeznaczenie i powstrzymać wydarzenia prowadzące do tragicznego końca?

Polaroid jest stylizowany na wzór The Ring and Final Destination i koncentruje się na samotniku z liceum. Bird Fitcher, który natrafia na zabytkowy aparat Polaroid. Bird szybko dowiaduje się, że w kamerze kryje się straszny sekret. Ktokolwiek ma swoje zdjęcie, spotyka się z tragicznym i brutalnym końcem. Dziewczyna i jej przyjaciele muszą przeżyć jeszcze jedną noc, gdy ścigają się, by rozwiązać zagadkę nawiedzonego polaroidu, zanim zabije ich wszystkich.

Początkowo film miał zostać wydany w okresie letnim 25 sierpnia 2017 r., Ale został przesunięty na 1 grudnia 2017 r. Następnie Dimension Films zdecydował się na datę premiery na Święto Dziękczynienia, debiutującą 22 listopada 2017 r. Wreszcie, trzy na kilka tygodni przed premierą Lantern Entertainment. Wcześniej znany jako The Weinstein Company/ Dimension Films wstrzymał film na czas nieokreślony z powodu skandalu Harveya Weinsteina.

Fabuła filmu jest niemal identyczna jak w odcinku Are You Afraid of the Dark? (1990), zatytułowany „The Tale of the Curious Camera”.

Aparat użyty w filmie to Polaroid SX-70. A po jej wykonaniu pojawia się popowy i widoczny błysk. Jednak SX-70 nie ma wbudowanej lampy błyskowej i nie ma mocowania lampy błyskowej w aparacie.

Genre: Dramat, Horror, Thriller

Director: Lars Klevberg

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy


Życzymy miłego seansu!