Background
Image Pretty Woman 1990 Lektor PL

Pretty Woman 1990 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

19901h 59m

Ze względu na jego niezwykłe bogactwo i ładny wygląd, Edward Lewis może mieć jakąkolwiek kobietę, której pragnie, a także zaangażować znaczące inne środki, których potrzebuje w swoich działaniach na imprezach towarzyskich, aby dalej zarabiać pieniądze jako korporacyjny najeźdźca.

Jednak bardziej skupia się na swoich działaniach na rzecz raidingu ze swoim partnerem w zbrodni, Philipem Stuckeyem, jego prawnikiem od dziesięciu lat, niż z tymi kobietami, z każdym innym znaczącym w swoim życiu uczuciem zaniedbanym i ostatecznie opuszczającym go, ten fakt, właśnie nadchodzi do realizacji.

W Beverly Hills, Edward, potrzebujący tej kobiety na rękach, gdy wraz z Philipem pracują nad przejęciem firmy należącej do coraz bardziej niewypłacalnego Jamesa Morse’a, postanawia, w oparciu o przypadkowe spotkanie, wynająć dziwkę Hollywood Boulevard Vivian Ward jako swoją eskortę do tydzień 24/7.

Robi to, ponieważ chce mieć specjalistę, który byłby zaangażowany w pracę, ale nie ma żadnych zobowiązań wobec niej po tym, jak minął tydzień.

Poza ich przypadkowym spotkaniem

Edward ( Richard Gere ) z trzaskiem na palcach Vivian ( Julia Roberts ) naciągnął torebkę z naszyjnikiem , został zaimprowizowany przez Gere’a, a reakcja Roberta (śmiech) była całkowicie naturalna. Filmowcy bardzo to polubili, postanowili to zostawić.
Richard Gere gra na pianinie. Skomponował także utwór muzyczny, który jest odtwarzany.
Richard Gere i Julia Roberts mieli oczywistą chemię podczas pierwszego spotkania. 

Pretty Woman

Genre: Komedia, Romans

Director: Adell Aldrich, Ellen H. Schwartz, Garry Marshall

Tags: , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy