Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image Pretty Woman 1990 Lektor PL

Pretty Woman 1990 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

19901h 59m

Ze względu na jego niezwykłe bogactwo i ładny wygląd, Edward Lewis może mieć jakąkolwiek kobietę, której pragnie, a także zaangażować znaczące inne środki, których potrzebuje w swoich działaniach na imprezach towarzyskich, aby dalej zarabiać pieniądze jako korporacyjny najeźdźca.

Jednak bardziej skupia się na swoich działaniach na rzecz raidingu ze swoim partnerem w zbrodni, Philipem Stuckeyem, jego prawnikiem od dziesięciu lat, niż z tymi kobietami, z każdym innym znaczącym w swoim życiu uczuciem zaniedbanym i ostatecznie opuszczającym go, ten fakt, właśnie nadchodzi do realizacji.

W Beverly Hills, Edward, potrzebujący tej kobiety na rękach, gdy wraz z Philipem pracują nad przejęciem firmy należącej do coraz bardziej niewypłacalnego Jamesa Morse’a, postanawia, w oparciu o przypadkowe spotkanie, wynająć dziwkę Hollywood Boulevard Vivian Ward jako swoją eskortę do tydzień 24/7.

Robi to, ponieważ chce mieć specjalistę, który byłby zaangażowany w pracę, ale nie ma żadnych zobowiązań wobec niej po tym, jak minął tydzień.

Poza ich przypadkowym spotkaniem

Edward ( Richard Gere ) z trzaskiem na palcach Vivian ( Julia Roberts ) naciągnął torebkę z naszyjnikiem , został zaimprowizowany przez Gere’a, a reakcja Roberta (śmiech) była całkowicie naturalna. Filmowcy bardzo to polubili, postanowili to zostawić.
Richard Gere gra na pianinie. Skomponował także utwór muzyczny, który jest odtwarzany.
Richard Gere i Julia Roberts mieli oczywistą chemię podczas pierwszego spotkania. 

Pretty Woman

Genre: Komedia, Romans

Director: Adell Aldrich, Ellen H. Schwartz, Garry Marshall

Tags: , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy