Background
Image Prodigy Opętany 2019 Lektor PL

Prodigy Opętany 2019 Lektor PL Cały film

20191h 32m

W jej długo oczekiwanym filmie z gatunku horrorów i thrillerów, nominowany do Złotego Globu. Emmy Taylor Schilling gra w THE PRODIGY jako Sarah, matka, której niepokojące zachowanie młodego syna. Sygnalizuje, że opanowała go zła, prawdopodobnie nadprzyrodzona siła. Obawiając się o bezpieczeństwo swojej rodziny. Sara musi wybrać instynkt macierzyński, by kochać i chronić Milesa oraz desperacką potrzebę zbadania. Co lub kto powoduje jego mroczny obrót. Film zmuszony szukać odpowiedzi w przeszłości, zabierając publiczność na dziką przejażdżkę. W którym granica między percepcją a rzeczywistością staje się przerażająco zamazana.

Miles ma Heterochromię, różnicę w zabarwieniu obu oczu (w przypadku Milesa, jego prawe oko jest brązowe, a lewe oko niebieskie).

Słynna obecnie scena na końcu pierwszego trailera, wraz z innymi scenami, musiała zostać ponownie edytowana dla publiczności testowej ze względu na ich intensywny czynnik odstraszający.

Pozwolę sobie tylko powiedzieć, że próbowali NAPRAWDĘ mocno z tym. Próbując włożyć nowy spin do starej historii, które z pewnością tak. Ale było to do przewidzenia na każdym kroku. Każdy mały „zwrot” widziałem z odległości mili. W pewnym momencie główny bohater dokonuje „realizacji”, a ja naprawdę myślałem, że właśnie TERAZ to odkryłeś ??? ha. Film przez większość tego, ale na końcu trochę mnie to znudziło, ponieważ już wiedziałem, dokąd zmierzają. Tak więc dam mu piątkę za solidny wysiłek.

Genre: Horror

Director: Nicholas McCarthy

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy