Background
Image Przemytnik 2019 Lektor PL

Przemytnik 2019 Lektor PL Cały film Online

20181h 56m

Warte 3 miliony dolarów przez Michigan dla kartelu narkotykowego z Meksyku.

Bez wątpienia pogoda, którą go kochasz lub nienawidzisz. Clint Eastwood jest zdecydowanie jedną z najbardziej znanych postaci kina filmowego. Zdolność Eastwooda do prowadzenia filmów w wieku około 90 lat jest dla mnie zadziwiająca. Chociaż zdecydowanie spowolnił swoje aktorstwo w ostatniej dekadzie. (Myślałem, że Gran Torino byłby jego pociętą piosenką), udało mu się wydać film o baseballu. A teraz The Mule to prawdziwa historia 90-letniego mężczyzny, który stał się meksykańskim narkotykiem. najlepszy przewoźnik karteli.

Każdy, kto zna Eastwooda, może odnosić się do samego filmu, główną historią jest to, że postać Eastwooda nigdy nie była obecna dla jego rodziny. Co z kolei zmieniło jego byłą żonę i córkę przeciwko niemu. Kiedy myślisz, że to sprawia, że ​​zastanawiasz się, czy to nie jest prawdziwa gra na Eastwooda ” s prawdziwe życie. Po tym wszystkim człowiek spłodził co najmniej 8 znanych dzieci z 6 różnych kobiet. Nie będę się włóczył, ale jest tu wystarczająco dużo komediowych chwil, żeby wyrównać dramatyczne momenty. Uważam, że Eastwood w niektórych przypadkach zmienił się w sztukę na swoim prawdziwym życiu, a jeśli to jest jego łabędzia w aktorstwie, to w jaki sposób.

10 grudnia 2018 roku Clint Eastwood został sfotografowany na premierze filmu w Los Angeles ze swoją tajną córką Laurie.

Genre: Dramat, Kryminał, Thriller

Director: Clint Eastwood

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy


Życzymy miłego seansu!