Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image Przerwany lot

Przerwany lot Cały film Online na Filman, Cda

20231h 47m

Samolot nie jest wystarczająco głupi. Tytuł tego thrillera akcji Gerarda Butlera , który powinien być wypowiadany tylko z jednosylabową, rzeczową treścią malucha na lotnisku, jest tak bezczelny, że w zamian pragnie chaotycznego geniuszu. Ale Samolot jest zduszony tym, jak zwyczajny jest i jak bardzo zbliża się do standardowych tropów filmów akcji z dłuższymi, bardziej opisowymi – ale mniej śmiesznymi – tytułami.

Tutaj Butler zostaje zrzucony na spadochronie dokładnie w ten rodzaj taniego, nieco rasistowskiego filmu akcji, który dominował w latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. Gra Brodiego Torrance’a, komercyjnego pilota kierującego sylwestrowym lotem z Singapuru do Tokio.

To tania linia lotnicza. Na pokładzie jest tylko 14 pasażerów – plus oczywiście skazany przestępca Louis Gaspare ( Mike Colter ), który jest przenoszony między więzieniami. Samolot (pamiętaj, że to zwykły samolot) zostaje złapany w gwałtowną burzę, przez którą Brodie ma przelecieć. Po jednym uderzeniu pioruna Brodie kieruje samolot z powrotem na Ziemię w celu zaimprowizowanego lądowania na czymś, co okazuje się być bezprawną wyspą zarządzaną przez separatystów i przestępców.

 

Genre: Akcja, Przygodowy, Thriller

Director: Bradley Parker, Jean-François Richet, José Gilberto Molinari Rosaly, Julian Wall, Mathew Dunne, Tom Brewster

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy