Background
Image Przerwany lot

Przerwany lot Cały film Online na Filman, Cda

20231h 47m

Samolot nie jest wystarczająco głupi. Tytuł tego thrillera akcji Gerarda Butlera , który powinien być wypowiadany tylko z jednosylabową, rzeczową treścią malucha na lotnisku, jest tak bezczelny, że w zamian pragnie chaotycznego geniuszu. Ale Samolot jest zduszony tym, jak zwyczajny jest i jak bardzo zbliża się do standardowych tropów filmów akcji z dłuższymi, bardziej opisowymi – ale mniej śmiesznymi – tytułami.

Tutaj Butler zostaje zrzucony na spadochronie dokładnie w ten rodzaj taniego, nieco rasistowskiego filmu akcji, który dominował w latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. Gra Brodiego Torrance’a, komercyjnego pilota kierującego sylwestrowym lotem z Singapuru do Tokio.

To tania linia lotnicza. Na pokładzie jest tylko 14 pasażerów – plus oczywiście skazany przestępca Louis Gaspare ( Mike Colter ), który jest przenoszony między więzieniami. Samolot (pamiętaj, że to zwykły samolot) zostaje złapany w gwałtowną burzę, przez którą Brodie ma przelecieć. Po jednym uderzeniu pioruna Brodie kieruje samolot z powrotem na Ziemię w celu zaimprowizowanego lądowania na czymś, co okazuje się być bezprawną wyspą zarządzaną przez separatystów i przestępców.

 

Genre: Akcja, Przygodowy, Thriller

Director: Bradley Parker, Jean-François Richet, José Gilberto Molinari Rosaly, Julian Wall, Mathew Dunne, Tom Brewster

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy