Background
Image Psi Patrol Film

Psi Patrol Film Cały film Online na Filman, Cda

20211h 26m

Jeśli chodzi o animowany serial Nickelodeon „PAW Patrol”, dorośli ogólnie dzielą się na dwie kategorie. Pierwsi są dokładnie świadomi kanadyjskiego programu, ponieważ mieszkają z małymi dziećmi.

Znają szczegóły postaci ratowniczych szczeniąt i wiele, wiele możliwości zakupu, od wypchanych zwierząt dla każdej z postaci i zabawkowych wersji ich wielu pojazdów po koszulki, pościel, dekoracje na przyjęcia urodzinowe, plecaki i książkę do pomoc w nauce korzystania z nocnika.

Śmiali się z odniesień Roya Kenta do „Psiego Patrolu” w ostatnim odcinku „Ted Lasso”.

Dla wszystkich innych jedynym połączeniem z medialnym i marketingowym molochem, jakim jest Psi Patrol, jest jakaś niejasna znajomość skarg na Twitterze, od rodziców, którzy utknęli w domu, mając tylko szkołę Zoom i powtórki „PAW Patrol” na Nickelodeon.

Dla tych, którzy potrzebują trochę tła: PAW Patrol jest na wzór Avengers lub Justice League dla dzieci. Chłopiec o imieniu Ryder ( Will Brisbin ) to Nick Fury, ludzki przywódca grupy uroczych szczeniąt, z których każdy ma specjalny zestaw talentów i pojazd podobny do Transformera, a większość z rymowanym powiedzonkiem.

Każdy odcinek zawiera śmiałą akcję ratunkową, którą trzeba wykonać dzięki odwadze i pracy zespołowej.

Genre: Animacja, Familijny, Komedia, Przygodowy

Director: Cal Brunker

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy