Background
Image Pukając do drzwi 2023 Lektor PL

Pukając do drzwi 2023 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20231h 40m

Po przeczytaniu The Cabin at the End of the World Paula G. Tremblaya przed premierą Pukania do chaty byłem bardzo ciekawy, jak M. Night Shyamalan zaadaptuje tę książkę.

W pewnym sensie jest to idealny film dla Shyamalana, który w ostatnich latach zajął się samofinansowaniem i pełną kontrolą swoich filmów.

Konfiguracja jest dość prosta i dość ograniczona: podczas wynajmu odosobnionej chaty, para gejów, Andrew i Eric, oraz ich adoptowana córka Wen, zostają zatrzymani przez kwartet fanatyków religijnych, którzy wierzą, że świat skończy się serią nieszczęść, jeśli rodzina nie decyduje się poświęcić jednego ze swoich.

Aby udowodnić swoją powagę i zademonstrować, że nie proszą o poświęcenie, którego sami by nie złożyli, za każdym razem, gdy rodzina odmawia, jeden z kwartetu zostaje zabity przez pozostałych.

Po każdym z tych poświęceń ich przywódca – niezdarny Leonard, łagodny olbrzym, który prowadzi program pozaszkolny, kiedy nie doświadcza strasznych wizji końca świata – włącza telewizor i pokazuje rodzinie, że wydarzyła się jakaś tragedia. wystąpił.

Najpierw powódź, potem zaraza, a potem ogólnoświatowa seria katastrof lotniczych. Morza się podnoszą, rozprzestrzeniają się choroby, niebo opada. To koniec świata.

Genre: Horror, Tajemnica, Thriller

Director: Anthony Keating, M. Night Shyamalan

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy