Background
Image Ralph Demolka w internecie 2018 Dubbing PL

Ralph Demolka w internecie 2018 Dubbing PL Cały film Online na Filman, Cda

20181h 52m

Odbywa się sześć lat po uratowaniu arkady od zemsty Turbo, zręcznościowa szafka Sugar Rush pękła. Zmuszając Ralpha i Vanellope’a do podróży do Internetu za pośrednictwem nowo zainstalowanego routera Wi-Fi. W Pasażu Litwak, by odzyskać kawałek zdolny do uratowania gry.

Mary Costa jest jedyną (żywą) oryginalną aktorką głosową, która nie powtarza swojej roli jako księżniczka Disneya, Aurora. Ze względu na swój wiek nie mogła grać 16-letniej księżniczki.

Non-mówi Stan Lee awatar można zobaczyć w krótkiej scenie, podczas przechodzenia przez Internet.

Kiedy reklama internetowa mówi Ralphowi gospodynie Sassy chcą się z tobą spotkać. kobieta na zdjęciu to ciocia Cass z Wielkiej szóstki (2014).

Pierwotnie strona internetowa „Oh My Disney” Ralph i Vanellope miały być serią gier Disney Infinity (2013).

Kiedy Vanellope biegnie wzdłuż korytarzy, wymykając się szturmowcom, ale „Sektor A113” jest widoczny na ścianie. Nawiązując do osławionej klasy A113 Cal Arts, w której studiowało kilku animatorów i producentów Pixara.

Drugi raz, gdy rekin jest widziany w Slaughter Race, otwiera usta, ponieważ aby odsłonić tablicę rejestracyjną. Louisiana „Sportsman’s Paradise”, która jest odniesieniem do płyty wyciągniętej z układu trawiennego tygrysa w filmie Szczęki.

Logo IMDb pojawia się w widocznym miejscu, gdy Ralph wpada do Internetu. Można go zobaczyć w 45 sekund w pierwszym zwiastunie zwiastuna.

Kalendarz na komputerze na początku filmu to środa 11/21. Dzień premiery filmu.

Genre: Animacja, Familijny, Fantasy, Komedia

Director: Phil Johnston, Rich Moore

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy