Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image Randka, bez odbioru 2023 Lektor PL

Randka, bez odbioru 2023 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20232h 3m

Nasz Cole ( Chris Evans ) jest rolnikiem/historykiem rolnictwa, który wiecznie nie ma szczęścia w miłości, ponieważ zbyt wcześnie staje się zbyt intensywny i odstrasza ludzi. Spotyka tajemniczą Sadie ( Ana de Armas ) na targu rolniczym i wydaje się, że ta dwójka świetnie się dogaduje podczas długiej randki, która obejmuje wszystko, od karaoke po wizytę na słynnych schodach z „Egzorcysty ”.

Niestety, kiedy następnego dnia próbuje się z nią skontaktować, ona ignoruje jego nieustanne SMS-y i emotikony. Dzięki zdecydowanie kiepskiemu konstruktowi fabularnemu dowiaduje się, że ona jest teraz w Londynie, i w czymś, co uważa za wielki romantyczny gest, a nie ogromną czerwoną flagę, postanawia tam polecieć i zrobić jej niespodziankę.

To ma być urocze i wcale nie przerażające, nawet dla jego rodziców (Tate Donovan i spektakularnie zmarnowana Amy Sedaris ) nakłaniają go do działania.

Po przybyciu myśli, że ją wytropił, ale zostaje natychmiast porwany i zabrany do legowiska oprawcy o imieniu Borislov (Tim Blake Nelson), który wierzy, że Cole jest kimś znanym jako The Taxman, który ma kluczowe informacje, które ma nadzieję wydobyć za pomocą morderczych szerszeni. Zanim to nastąpi, ratuje go tajemnicza postać, którą okazuje się być… Sadie.

Genre: Akcja, Komedia, Romans

Director: Dexter Fletcher

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy